عمیق‌تر شدن اختلافات اوباما و نتانیاهو درباره ایران

ايران,نتانياهو,اوباما

بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در گفت‌و‌گو با یک شبکه تلویزیونی این رژیم درباره دیدارش با باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا گفت: سیاست آمریکا درباره تهدید هسته‌ای ایران از نگرانی‌های من نکاست.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از روزنامه اسرائیل تایمز، وی ادامه داد: در حالی که آمریکا و اسرائیل در باره اینکه باید از ساخت سلاح هسته‌ای ایران جلوگیری شود توافق دارند اما میان ما و آمریکا درباره نحوه ایجاد محدودیت توسط جامعه بین المللی اختلافاتی وجود دارد.

نتانیاهو اضافه کرد: هر دوی ما می خواهیم که ایران به یک کشور صاحب سلاح هسته‌ای تبدیل نشود اما من می گویم که اقدامات انجام شده کافی نیست.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا دیدار با رئیس جمهور آمریکا توانست وی درباره ایران قانع کندگفت: چندان به نظر نمی آید.

به گزارش ایسنا، چندی پیش خبرگزاری رویترز با اشاره به انزوای نخست وزیر رژیم صهیونیستی درباره ایران نوشت: پس از آنکه نتانیاهو در سخنرانی‌اش در سازمان ملل، ایران را مثل داعش خطرناک دانسته بود به نظر نمی‌رسد هیچ کشوری حتی آمریکا در این موضع علیه ایران با او همراه باشد و از او حمایت کند.

انتهای پیام

کد N529520