۱
در جلسه امروز مجمع تشخیص انجام شد؛

گزارش شمخانی از سفر به سوریه و لبنان/بررسی شیوه‌های نظارت بر حسن اجرای سیاست‌های کلی

  • ۳بازدید
  • ۱ رای
  • ۰ دیدگاه
سوريه,لبنان,مجمع تشخيص مصلحت نظام,علي شمخاني

در جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام ،نظارت بر حسن اجرای سیاست‌های کلی نظام در دستور کار قرار گرفت و مقرر شد که نظارت با هماهنگی و همکاری قوای سه‌گانه، نیروهای مسلح، صداوسیما و نهادهای عمومی انجام پذیرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام که به ریاست آیت‌الله هاشمی رفسنجانی تشکیل شد، بررسی مغایرت‌ها و عدم انطباق طرح‌ها و لوایح مطرح در کمیسیون‌های مجلس شورای اسلامی با سیاست‌های کلی نظام در دستور کار قرار گرفت و در مورد شیوه‌های نظارتی تصمیم‌گیری شد.

در این جلسه که علاوه بر اکثریت اعضا، رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی، رئیس دیوان عدالت اداری و رئیس سازمان بازرسی کل کشور نیز حضور داشتند، پس از ارائه گزارش کمیسیون نظارت مجمع بر حُسن اجرای سیاست‌های کلی نظام و بحث و بررسی‌های اعضا در خصوص شیوه‌های اعمال نظارت مقرر شد که نظارت با هماهنگی و همکاری قوای سه‌گانه، نیروهای مسلح، صداوسیما و نهادهای عمومی انجام پذیرد.

گفتنی است در ابتدای این جلسه، شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی، گزارشی از نتایج سفر اخیر خود به کشورهای سوریه و لبنان را به اطلاع اعضا رساند.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.