واکنش سردار نقدی به دیدار روحانی و کامرون: رئیس‌جمهور بیش از حد تواضع کرد

تسنیم نوشت:

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در خصوص تسلیح کرانه باختری گفت: تسلیح کرانه باختری در حال انجام است و به موقع اطلاع‌رسانی می‌شود.

سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستعضعفین در حاشیه مراسم ختم همسر حجت‌الاسلام سعیدی نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران در جمع خبرنگاران در واکنش به دیدار اخیر رئیس‌جمهور با نخست‌وزیر انگلیس، گفت: رئیس‌جمهور در حد غیرقابل باور تواضع کرد و اینکه رئیس‌جمهور یک کشور مقتدر، ارزشمند و با فضیلت مانند ایران حاضر شود با یک شخص خبیث که جنایتکار است و جنایت‌های مختلفی در کشورها انجام داده ملاقات کند، خیلی متواضعانه است.

وی افزود: حکومت انگلیس نامشروع، استعمارگر و ظالم است و فقط باید با آن‌ها با زبان زور صحبت کرد.

سردار نقدی در مورد ائتلاف آمریکایی علیه داعش، گفت: آن‌ها ۴ هدف دارند و می‌خواهند زیرساخت‌های سوریه را از بین ببرند. آنها هدف‌شان اختلاف بین امت اسلامی است که دارد انجام می‌شود، البته آن‌ها می‌خواهند یک چهره خشن از اسلام درست کنند و از طرفی می‌خواهند نیروهای ضدآمریکایی را زیر یک چتر به رهبری دروغین جمع کنند و از طرفی آن‌ها می‌خواهند دخالت ابرقدرت‌ها در منطقه اسلامی را موجه نشان دهند که این هم در حال انجام است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: داعش امروز مو به مو دستورات آمریکایی‌ها را اجرا می‌کند و هیچ تضادی با آمریکا ندارد.

وی در خصوص تسلیح کرانه باختری گفت: تسلیح کرانه باختری در حال انجام است و به موقع اطلاع‌رسانی می‌شود.

 

23503

کد N526245