۱

توضیحات نعمت‌زاده و حجتی درباره طرح انتزاع در کمیسیون کشاورزی

  • ۶بازدید
  • ۱ رای
  • ۰ دیدگاه

وزرای صنعت و جهاد کشاورزی با حضور در کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی درباره طرح انتزاع وظایف و اختیارات بخش کشاورزی از وزارت صنعت و نحوه اعمال آن توضیحاتی ارائه کردند.

هدایت‌اله میرمرادزهی عضو کمیسیون کشاورزی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره جلسه امروز این کمیسیون و حضور وزرای صنعت و جهاد کشاورزی، گفت: با توجه به طرح انتزاع که اوایل سال گذشته مطرح شد قرار بر این شد که تداخلی بین این دو وزارتخانه صورت نگیرد و هر یک از این وزرا جوابگوی اموراتی باشند که در قبال آن مسئولیت دارند.

او ادامه داد: بر این اساس در طرح انتزاع قرار بر این شد تا از ابتدای تولید تا مصرف بر عهده وزارت جهاد کشاورزی و بقیه امورات نیز بر عهده وزارت صنعت، معدن و تجارت باشد. بر همین اساس این دو وزارتخانه در جلسه امروز کمیسیون گزارشی از نحوه کار خود را ارائه دادند و آقای نعمت‌زاده نیز قول دادند تا در روزهای آینده اموراتی را که قرار بوده به وزارت جهاد کشاورزی برگردد به این وزارتخانه ابلاغ شود.

این نماینده مجلس همچنین اظهار کرد: کارهایی در رابطه با طرح انتزاع هنوز انجام نشده و جز خواسته‌های آقای حجتی بود که آقای نعمت‌زاده قول دادند آنها را انجام دهند.

به گفته میرمرادزهی، وزیر جهاد کشاورزی نیز در این جلسه در مورد شیر و یارانه آن و خرید گندم و خرید تضمینی سایر محصولات توضیحاتی را ارائه داد و قرار شد قیمت 1450 تومان برای شیر خام در نظر گرفته شود.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.