سفیر ایران در مسکو:

روحانی عصر یکشنبه وارد آستراخان می‌شود

دولت

رئیس جمهور عصر یکشنبه وارد آستراخان می‌شود و قرار است علاوه بربرنامه‌ها و دیدارهای اجلاس دیدار دو جانبه‌ای با ولادمیر پوتین همتای روسی‌اش داشته باشد. همچنین گفت و گوی رسانه‌ای و برخی دیدارهای دیگر در برنامه‌ رئیس جمهور قرار دارد.

سفیر ایران در مسکو از ورود رئیس جمهور کشورمان در آستراخان در عصر روز یکشنبه به منظور شرکت در اجلاس روسای جمهور 5 کشور ساحلی دریای خزر خبر داد.

به گزارش ایلنا، مهدی سنایی اشاره به حضور حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان در چهارمین اجلاس سران خزر گفت: رئیس جمهور عصر یکشنبه وارد آستراخان می‌شود و قرار است علاوه بربرنامه‌ها و دیدارهای اجلاس دیدار دو جانبه‌ای با ولادمیر پوتین همتای روسی‌اش داشته باشد. همچنین گفت و گوی رسانه‌ای و برخی دیدارهای دیگر در برنامه‌ رئیس جمهور قرار دارد.

وی در پیامی که در صفحه‌ فیس بوکش نوشته بود اعلام کرد در این اجلاس 4 سند شامل اعلامیه، بیانیه، یادداشت تفاهم در زمینه شیلات و یادداشت تفاهم در زمینه کمک‌های اضطراری در خزر به امضا خواهد رسید.

رئیس جمهور کشورمان را در این سفر علاوه بر محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه وزرای کشور و راه و شهرسازی همراهی می‌کنند.

روحانی که پس از حضور در شصت و نهمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک و و دیدار دو جانبه با مقامات و روسای کشورهای مختلف از جمله انگلیس و فرانسه، نیویورک را به مقصد آستراخان ترک خواهد کرد و عصر دوشنبه به تهران باز خواهد گشت.

کد N519076