دیدار مسؤولین شهر کلاردشت با آیت‌الله هاشمی رفسنجانی

سیاست داخلی

رئیس مجمع تشخیص مصلحت با بیان ویژگی‌های کلاردشت به عنوان منطقه نمونه گردشگری، در خصوص اعتبارات سیل سال 90 گفت: حق مردم آن منطقه است که از مصوبات قانونی خویش برخوردار شوند و ان‌شاءالله مسؤولان دولت فعلی، مخصوصاً استانداری مازندران به این مسأله توجه می‌کنند.

فرماندار، اعضای شورای شهر و جمعی از مسئولان و روسای نهادها و ارگان‌های کلاردشت صبح دیروز با رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام دیدار کردند.

به گزارش ایلنا، در این دیدار معصومی فرماندار کلاردشت گزارشی از اوضاع اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی شهر ارائه کرد و در خصوص سیل تیرماه سال 90 کلاردشت گفت: آن سیل 53 میلیارد تومان خسارت بر جای گذاشت که 20 کیلومتر جاده ارتباطی رودبارک ـ کلاردشت و تأسیسات برق، تصفیه‌خانه آب آشامیدنی و صدها واحد مسکونی و 10 دهنه پل صد در صد تخریب شدند و دولت وقت 25 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفت که متأسفانه هیچ‌وقت به تعهدات خود عمل نکردند و خواسته ما اختصاص آن اعتبار به کلاردشت است تا آثار خرابه‌های سیل را از چهره شهر بزداییم.

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی نیز با بیان ویژگی‌های کلاردشت به عنوان منطقه نمونه گردشگری، در خصوص اعتبارات سیل نیز گفت: حق مردم آن منطقه است که از مصوبات قانونی خویش برخوردار شوند و ان‌شاءالله مسؤولان دولت فعلی، مخصوصاً استانداری مازندران به این مسأله توجه می‌کنند.

 

کد N512667