مدیرکل انتظامی امنیتی استانداری کرمانشاه:

‌مرزهای کرمانشاه روال عادی خود را دارند

‌مدیرکل انتظامی امنیتی استانداری کرمانشاه با بیان اینکه مرزهای استان روال عادی خود را دارند، عنوان کرد: در حال حاضر ترانزیت کالا و مسافر از طریق مرزهای استان همانند گذشته برقرار است و مشکل خاصی در این زمینه نداریم.

شهریار حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه کرمانشاه اظهارکرد: در حال حاضر ترانزیت کالا و مسافر به سهولت از طریق مرز پرویزخان صورت می‌گیرد و فعالیت اقتصادی در مرزهای شوشمی، شیخ‌صله و تیلکه‌کوه نیز برقرار است.

به گفته مدیرکل امنیتی انتظامی استانداری کرمانشاه تنها در مرز خسروی به دلیل ناامنی‌های کشور عراق تردد مسافر ممنوع شده و در این مرز بصورت محدود تجارت انجام می‌شود.

حیدری در ادامه با اشاره به اتمام کار زیربنایی مرز سومار عنوان‌کرد: در حال حاضر به شدت پیگیر کارهای عمرانی و ایجاد زیرساخت در این مرز هستیم.

به گفته مدیرکل انتظامی امنیتی استانداری کرمانشاه مرز سومار در هفته دفاع‌مقدس در اوایل مهرماه امسال بصورت رسمی فعالیت تجاری و پیله وری خود را آغاز خواهد کرد.

حیدری از پیگیری مدیریت ارشد استان به منظور رسمی کردن مرز سومار خبر داد و اظهار کرد: در حال حاضر استاندار با جلساتی که با معاون اول رییس جمهور داشته موافقت ایشان را برای رسمی کردن این مرز به دست آورد.

حیدری تصریح کرد: قطعا با آغاز بکار مرز سومار تلاش ها برای رسمی کردن آن با جدیت بیشتری دنبال خواهد شد.

انتهای پیام

کد N510334