استاندار تهران: فرمانداران از شرکت در جلساتی که شائبه سیاسی دارد، خودداری کنند

انتخابات,فرمانداري,استانداري تهران,استانداري

استاندار تهران با بیان اینکه سالم برگزارکردن انتخابات مهمتر از انتخاب افراد است، گفت: فرمانداران امانتداران رای مردم هستند و حق ندارند وارد فضای جناحی شوند.

استاندار تهران با بیان اینکه سالم برگزارکردن انتخابات مهمتر از انتخاب افراد است، گفت: فرمانداران امانتداران رای مردم هستند و حق ندارند وارد فضای جناحی شوند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حسین هاشمی در همایش فرمانداران شهرستان های استان تهران گفت: فرمانداران حق ندارند در هیچ جلسه ای که شائبه انتخاباتی دارد شرکت کنند اما وظیفه دارند فضای انتخاباتی را رصد کرده و ارائه تحلیل دقیق داشته باشند.

وی بیان کرد: فرمانداران موظفند واقعیت های فضای انتخاباتی را منعکس کرده و باید امانت دار باشند.

هاشمی با بیان اینکه فرمانداران حق ندارند به حمایت از جناح یا کمرنگ کردن جناح دیگری وارد فضای انتخاباتی شوند، تاکید کرد: نباید از جاده تعادل خارج شد تنها باید به سالم برگزارشدن انتخابات فکر کرد.

استاندار تهران با محترم شمردن رای مردم اظهار کرد: نزدیک شدن به انتخابات می طلبد که فرمانداران دقت خود را بیش از پیش کنند.

وی در ادامه با بیان این مطلب که بحث زمین خواری و ساخت و سازهای غیر مجار در دولت تدبیر و امید از اهمیت بالایی برخوردار است بیان داشت: گرچه کارنسبتا خوبی در استان تهران در زمین جلوگیری از زمین خواری و ساخت و سازهای غیر مجاز شده اما کافی نیست و باید اقدامات افزایش یابد.

هاشمی خواستار دقت بیشتر فرمانداران در بحث مبارزه با زمین خواری و ساخت و سازهای غیر مجاز شد و تاکید کرد: نباید به هیچ عنوان در این زمینه کوتاهی شود و باید از طرق مختلف جلوی آن گرفته شود.

استاندار تهران در پایان با تاکید بر اینکه زمین خواری و ساخت و ساز غیر مجاز در دولت تدبیر و امید کاهش یافته است، عنوان کرد: پیشگیری از زمین خواری و ساخت و سازهای غیر مجاز اولویت فرمانداران باشد.

انتهای پیام

کد N509238