ادامه طرح نظارتی بازگشایی مدارس تا پایان مهرماه

تعزيرات حكومتي,مدرسه,نظارت

مدیرکل هماهنگی امور استان‌های سازمان تعزیرات حکومتی کشور گفت: طرح نظارتی بازگشایی مدارس از دهم شهریور آغاز و تا پایان مهرماه در سراسر کشور ادامه دارد.

مدیرکل هماهنگی امور استان‌های سازمان تعزیرات حکومتی کشور گفت: طرح نظارتی بازگشایی مدارس از دهم شهریور آغاز و تا پایان مهرماه در سراسر کشور ادامه دارد.

فریبرز جوانشیری در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره طرح نظارتی بازگشایی مدارس، اظهار کرد: طرح نظارتی بازگشایی مدارس از دهم شهریور ماه آغاز و تا پایان مهرماه ادامه دارد که ما در این راستا بخشنامه‌ای را به سازمان تعزیرات حکومتی سراسر استان‌ها ابلاغ کردیم تا هماهنگی‌های لازم را با سازمان صنعت، معدن و تجارت و همه دستگاه‌های ذیربط داشته باشند و اکیپ گشت‌های سیار را معادل آن چیزی که مورد نیاز در استان‌ها است اعزام کنیم.

وی ادامه داد: اکیپ گشت‌های سیار در سراسر کشور در فروشگاه‌ها و نمایشگاه‌هایی که محل توزیع و فروش اقلام مورد نیاز دانش‌آموزان مانند کیف، کفش و لوازم تحریر است حضور مستمر دارند و شعب ثابت هم در ادارات مستقر هستند.

مدیرکل هماهنگی امور استان‌های سازمان تعزیرات حکومتی کشور خاطرنشان کرد: برای طرح نظارتی بازگشایی مدارس تعداد شعب سیار بستگی به صلاحدید مدیر تعزیرات حکومتی استان‌ها دارد. برای مثال در تهران بین 10 تا 15 شعبه سیار روزانه در نمایشگاه‌ها و فروشگاه‌ها حضور دارند.

جوانشیری با بیان این‌که «رویکرد سازمان تعزیرات حکومتی کل کشور تغییر کرده است» گفت: در حال حاضر معتقد هستیم در مرحله اول به متخلفان تذکر بدهیم و در صورت عدم رعایت در مرحله دوم قطعا با متخلفان برخورد خواهیم کرد و با احراز تخلف پرونده تشکیل و در محل رسیدگی می‌شود.

انتهای پیام

کد N506769