بیل کلینتون: نتانیاهو مرد برقراری صلح نیست

رژيم صهيونيستي

"بیل کلینتون"، رئیس‌جمهوری سابق آمریکا در گفت‌وگو با یکی از فعالان حامی فلسطین اذعان کرد که "نتانیاهو مرد برقراری صلح نیست".

"بیل کلینتون"، رئیس‌جمهوری سابق آمریکا در گفت‌وگو با یکی از فعالان حامی فلسطین اذعان کرد که "نتانیاهو مرد برقراری صلح نیست".

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نوشته روزنامه دیلی میل، این اظهارات جنجالی بیل کلینتون، رئیس‌جمهوری سابق آمریکا توسط دوربین‌هایی در مراسم سیاسی در ایالت آیووا ضبط شده است.

کلینتون و همسرش هیلاری کلینتون، وزیر امور خارجه سابق آمریکا در مراسم جمع آوری پول برای حزب دموکرات در ایالت آیووا شرکت کردند و یک فعال حامی فلسطین با بیل کلینتون گفت‌وگو کرد.

بیل کلینتون گفت: بنیامین نتانیاهو (نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی) مردی نیست که بخواهد با فلسطینیان صلح کند.

بیل و هیلاری کلینتون به این ایالت رفته بود که در فصل گذشته انتخابات در اولین انجمن "استیک کباب شده‌ هارکین" شرکت کنند.

روزنامه نیویورک پست نیز گزارش داد که این فعال که نامش فاش نشده است، به بیل کلینتون گفت: اگر ما او را مجبور به پذیرش صلح نکنیم، به صلح نمی‌رسیم. نتانیاهو مرد این کار نیست. بیل کلینتون نیز در پاسخ گفته است: با شما موافقم.

بعید به نظر می‌رسد که کلینتون از ضبط این مکالمه آگاه بوده باشد چرا که این اتفاق و اظهارات منحصر به فرد وی در پایان جلسه این انجمن مطرح شد.

این مکالمه پس از آن صورت گرفت که هیلاری آن‌ها را ترک کرد. وی از حامیان سرسخت رژیم صهیونیستی است و طی مصاحبه‌ اخیر خود با آتلانتیک با جدیت از نتانیاهو دفاع کرده بود.

انتهای پیام

کد N504602