حداد عادل: مرتبطان فتنه در پستهای نظام به کار گرفته نشوند/شعارهای اعتدالی سرمایه نظام را ازبین نبرد

فارس نوشت:

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: چه لزومی دارد امروز افراد فتنه در پست‌های نظام به کار گرفته شوند و نظام را دوباره با تنش و چالش مواجه سازند.
غلامعلی حدادعادل صبح امروز در همایش استانی هادیان سیاسی سپاه و بسیج که با حضور فرماندهان نواحی، نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه عاشورا و مدیران سیاسی رده‌های نیروهای مسلح در سالن اجتماعات سپاه عاشورا برگزار شد ضمن تحلیل اوضاع سیاسی و امنیتی منطقه خاورمیانه گفت: چرا اکثر کشورهای منطقه خاورمیانه با وجود ارتباط با آمریکا از حیث سیاسی و امنیتی از ثبات برخوردار نیستند و نوعاً با تنش و چالش‌های سیاسی مواجه هستند؛ ولی ایران با وجود تحریم‌ها و فشارهای سیاسی و اقتصادی از امنیت پایدار برخوردار است، اگر این فشارها بر کشور دیگری وارد می‌شد بی‌تردید 6 ماه هم دوام نمی‌آورد راز این پایداری، استقامت و ایستادگی در چیست.

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه راز پایداری نظام در اعتماد و اعتقاد به نظام ولایی نهفته است، گفت: مردم بصیر و فهیم ما حکومت و نظام الهی، ولایی را از آن خود می‌دانند و از پشتیبانی آن نیز لحظه‌ای دریغ نمی‌کنند چنانکه در دفاع مقدس شاهد حضور بی‌شائبه مردم در جبهه‌های جنگ بودیم که به خاطر فرمان امام (ره) با جان و دل و با پشت پا زدن به دنیا به سوی جبهه‌ها سرازیر می‌شدند و در اوج تحریم‌ها نیز خم به ابرو نیاوردند.

حدادعادل پیوند اعتقادی مردم با حکومت ولایی را از مهم‌ترین سرمایه‌های نظام دانست.
او گفت: مهم‌ترین دغدغه فرهنگی ما این است که این سرمایه نظام در سایه شعارهای اعتدالی از بین نرود؛ چه لزومی دارد که امروز افراد فتنه در پست‌های نظام به کار گرفته شوند و نظام را دوباره با تنش و چالش مواجه سازند؟ در حالی که نظام به آرامش نیاز دارد و در سایه آرامش است که می‌توان به مشکلات اقتصادی مردم اندیشید و به دغدغه‌های مردم پاسخ داد.

 

17231

 

کد N503241