برگزاری 22 نمایشگاه فرهنگی، هنری، دفاعی در هفته دفاع مقدس

سپاه حضرت محمد رسول‌الله(ص) تهران بزرگ با هدف زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس برنامه‌های متنوع نمایشگاهی و رزمایشی در مناطق 22 گانه تهران برگزار می کند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، همزمان با هفته دفاع مقدس 22 نمایشگاه به مناسبت آغاز سی و چهارمین سالروز جنگ تحمیلی و گرامیداشت یاد و خاطره شهداء ، ایثارگران و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در بوستان‌های مناطق22 گانه تهران برگزار می‌گردد.

در این نمایشگاه ها که به همت بسیجیان نواحی مقاومت و سازمان های اقشاری سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ برگزار می گردد گوشه هایی از توانمندی نیروهای مسلح، نقش آزادگان، نقش رسانه ها، نقش زنان و دانش آموزان و فرهنگیان در دفاع مقدس همراه با توانایی های جهادی و اقتصاد مقاومتی با عنوان ترویج سبک زندگی و چندین برنامه متنوع فرهنگی، هنری، دفاعی و ورزشی دیگر به نمایش گذاشته خواهد شد.

قرار است نشست خبری رئیس ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس سپاه حضرت محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ به منظور تشریح این نمایشگاه ها و رزمایش ها روز چهارشنبه( 26 شهریور ماه) در ستاد این سپاه برگزار شود.

انتهای پیام

کد N501845