حضور دبیر شورای عالی امنیت ملی در جلسه شورای عالی جامعه مدرسین

جامعه مدرسين,علي شمخاني

دبیر شورای عالی امنیت ملی، دیروز (جمعه) در جلسه شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم شرکت کرد و به ارائه گزارش و تبادل نظر با اعضای جامعه مدرسین پرداخت.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در ابتدای این جلسه علی شمخانی به پیشینه ارادت خود به جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و اعضای آن از قبل از انقلاب تا به امروز اشاره کرد و گفت: ارتباط ما با روحانیت یک ارتباط معامله ای نیست و افتخار می کنیم که همیشه در کنار جامعه مدرسین و روحانیت بوده و تا آخر هم خواهیم بود.

دبیر شورای عالی امنیت ملی در ادامه به ارائه گزارشی از وضعیت مسائل داخلی در حوزه اقتصاد، فرهنگ، سیاسی و اجتماعی پرداخت و برنامه های در دست اقدام در این زمینه را اعلام کرد.

او سپس به مسائل مختلف امنیتی، سیاسی منطقه از جمله کشورهای سوریه، عراق، فلسطین، و نقش و سیاست های جمهوری اسلامی ایران در قبال آنها اشاره کرد و گفت که در زمان خود تصمیمات منطقی اتخاذ شده و خواهد شد.

در ادامه این جلسه اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم نقطه نظرات و نگرانی های خود را در مسائل گوناگون داخلی و خارجی و مباحث مطرح شده با دبیر شورای عالی امنیت ملی در میان گذاشته و او نیز به ارائه توضیحات لازم پرداخت.

انتهای پیام

کد N499731