معاون اول رییس جمهور از آزادراه تهران- شمال بازدید می کند

معاون اول رييس جمهور,اسحاق جهانگيري

معاون اول رییس جمهور به منظور بررسی آخرین وضعیت اجرایی و مسائل مالی پروژه آزادراه تهران شمال، سه شنبه هفته جاری از قطعه یک این آزادراه بازدید خواهد کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،جلسه شورای اقتصاد نیز پیش از ظهر دوشنبه هفته پیش رو به ریاست دکتر اسحاق جهانگیری تشکیل خواهد شد تا در این جلسه نظام تهیه و تدوین برنامه پنج ساله ششم توسعه و همچنین بخشنامه بودجه سال ۹۴ بررسی شود.

تشکیل جلسه شورای عالی اداری از دیگر برنامه‌های روز دوشنبه معاون اول رییس جمهور خواهد بود تا به موضوع ساماندهی نیروی انسانی دستگاه‌های اجرایی و آیین‌نامه تامین و توسعه کارشناسان ستادی دستگاه‌های اجرایی کشور پرداخته شود.

ارائه برنامه احیا‌ و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی کشور و ارائه گزارش از وضعیت بهره‌برداری از آبخوان‌های کشور نیز از موضوعاتی است که قرار است عصر سه‌شنبه در جلسه شورای عالی آب به ریاست دکتر جهانگیری مورد بررسی قرار گیرد.

معاون اول رییس جمهور همچنین قرار است عصر چهارشنبه این هفته در نشستی با حضور مدیران شرکتهای منتخب هلدینگ و سرمایه گذاری کشور، موضوع خروج از رکود و راهکارهای دستیابی به رونق اقتصادی را مورد بحث و تبادل نظر قرار دهند.

انتهای پیام

کد N499515