معاون نیروی انسانی ستاد کل:

دشمن برای شناخت و عملکرد نیروهای مسح ما بسیار فعال است

نیروهای مسلح

معاون نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح دشمن شناسی را یکی از ویژگی‌های نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران خواند و گفت: دشمن برای شناخت و عملکرد نیروهای مسح ما بسیار فعال است.

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر سرتیپ باقری در مراسم اختتامیه دوازدهمین دوره همایش ممتازین نیروی زمینی ارتش گفت: همه کسانی که لباس مقدس سربازی را پوشیده اند ممتاز هستند اما شما 313 نفری که انتخاب شده اید ممتازینی هستید که این انتخاب، مسئولیت شما را دو چندان کرده است.

وی در ادامه با بیان این که ممتاز شدن سخت و ممتاز ماندن سخت تر است، افزود: شما به عنوان افراد منتخب و ممتاز نیروی زمینی ارتش باید در سه حوزه توجه داشته باشید.

معاون نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح اضافه کرد: اولین حوزه مربوط به حوزه اجتماعی است که دیگران و مسئولین، ما را مورد ارزیابی قرار می دهند، دومیم حوزه مربوط به حوزه خانواده است که در آن خانواده، همسر، فرزندان و بستگان قضاوت کننده کار ما هستند و ما باید تلاش کنیم در این حوزه نمونه باشیم و سوم بندگی خداوند است که بسیار مهم بوده که تقوای الهی و بندگی خداوند باید به عنوان ملاک و معیار ما در این حوزه باشد و ما به عنوان سربازان این مرزر و بوم باید در این حوزه تمام وجود خودمان را در جهت بندگی خداوند قرار دهیم.

امیر باقری نیروی انسانی را کلیدی ترین سرمایه هر سازمانی خواند و تصریح کرد: باید این سرمایه انسانی، شاخصه های الهی شناخت و معرفت به خداوند و بصیرت و ولایت مداری داشته باشد.

وی دشمن شناسی را یکی از ویژگی‌های نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران خواند و تأکید کرد: دشمن برای شناخت و عملکرد نیروهای مسح ما بسیار فعال بوده و با ارزیابی عملکرد ما در دوران دفاع مقدس معیار شناختش قرار داده است.

در این مراسم همچنین امیر سرتیپ فهمیده، معاون نیروی انسانی نیروی زمینی گزارشی از روند برگزاری این همایش ارائه کرد.

گفتنی است، مراسم تقدیر از ممتازین نیروی زمینی به میزبانی قرارگاه شمال شرق ارتش در مشهد مقدس برگزار شد.