جلیلی در گفت و گو با ایلنا مطرح کرد:

بررسی پیشنهادات تقویت فراکسیون رهروان بعد از تعطیلات مجلس

مجلس

بعد از تعطیلات مجلس حتما از هر پیشنهاد یا اظهارنظری که در جهت تقویت فراکسیون مطرح شود، استقبال می‌کنیم.

یک عضو شورای مرکزی فراکسیون رهروان ولایت با بیان اینکه تمامی فراکسیون‌ها نیاز به برنامه دارند تا بتوانند موفق‌تر عمل کنند و فراکسیون رهروان نیز از این مسله مستثنی نیست،گفت: بعد از تعطیلات مجلس پیشنهادات نمایندگان برای تقویت این فراکسیون بررسی می‌شود

اسماعیلی جلیلی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در ارتباط با الزامات تقویت فراکسیون رهروان ولایت گفت: بعد از تعطیلات مجلس حتما از هر پیشنهاد یا اظهارنظری که در جهت تقویت فراکسیون مطرح شود استقبال می‌کنیم.

نماینده مسجد سلیمان در مجلس در پاسخ به این سوال که دیگر فراکسیون اعتدال نمی‌خواهد اعلام موجودیت کند چه برنامه‌ای برای تقویت فراکسیون رهروان در پیش خواهید گرفت؟ اظهار داشت: فعلا هیچ پیشنهاد و یا برنامه‌ای در دستور کار قرار نگرفته و ارائه نشده است. هر چند که هر فراکسیونی برای تقویتش نیاز به برنامه دارد.

وی تاکید کرد: اما اینکه برای فراکسیون رهروان اظهار نظری شده باشد این باید در شورای مرکزی فراکسیون مورد بحث قرار گیرد و در نهایت اگر تصویب و یا تایید شد بر اساس نظرات جمع، مجمع و یا شورای مرکزی تعیین شود.

جلیلی در پاسخ به این سوال که آیا لاریجانی نظر یا پیشنهادی در این خصوص ارائه کرده است یا خیر؟ گفت: آقای لاریجانی هم اگر نظر یا پیشنهادی دارند باید ارائه کنند اما این نیست که ما حتما این را تلقی کنیم که فراکسیون نیاز به تقویت دارد و ان‌شاءالله بعد از تعطیلات اگر پیشنهاد یا برنامه‌ای باشد، مطرح می‌شود.

کد N492910