رییس سازمان بسیج مستضعفین:

جنگ ۵۱ روزه غزه، ۱۷شهریور انقلاب جهانی اسلام است

سیاست داخلی,سردار نقدی

سرزمین ما در آن هنگام که آمریکایی‌ها نفت و شوروی‌ها گاز ما را غارت می‌کردند، بدون هیچگونه سلاحی در مقابل انبوه سلاح‌های آمریکایی به میدان آمدند در حالی که استکبار جهانی شاه را به طور کامل و صد در صدی حمایت می‌کرد.

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت:‌‌ همان جنایتی که در میدان ژاله تهران در سال۱۳۵۷ اتفاق افتاد جنایتکاران صهیونیست ۴۰ روز پیش در غزه تکرار کردند.

به گزارش ایلنا، پیش از ظهر امروز مراسم گرامیداشت قیام تاریخی ۱۷ شهریور و چهلمین روز شهادت کودکان مظلوم غزه با حضور جمعی از بسیجیان و پیروان ولایت در حسینیه شهدای بسیج سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد.

در این مراسم محمدرضا نقدی از حادثه ۱۷ شهریور به عنوان طلوع خورشید درخشان انقلاب نام برد و افزود: اگر امروز در عرصه بین المللی حرفی برای گفتن داریم این را مدیون شهدایی هستیم که در روز ۱۷ شهریور بدون هیچ سلاح و ابزاری، در مقابل رژیم تا بن دندان مسلح پهلوی ایستادگی و مقابله کردند.

وی با بیان اینکه امروز می‌بینیم بعد از ۳۶ سال حادثه ۱۷ شهریور نه درایران بلکه در غزه تکرار می‌شود و همچنان استکبار از رژیم کودک کش صهیونیستی حمایت می‌کند، ادامه داد: مردم غیرتمند سرزمین ما در آن هنگام که آمریکایی‌ها نفت و شوروی‌ها گاز ما را غارت می‌کردند، بدون هیچگونه سلاحی در مقابل انبوه سلاح‌های آمریکایی به میدان آمدند در حالی که استکبار جهانی شاه را به طور کامل و صد در صدی حمایت می‌کرد.

رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه جنگ ۵۱ روزه غزه، ۱۷شهریور انقلاب جهانی اسلام است گفت: در سرزمینی که وسعت آن اندازه یک محله کوچک است یعنی از ابتدای آن می‌توان انتهای آن را دید، می‌بینیم که مردم حماسه آفریده و با دست خالی به میدان آمده‌اند و در این میان دشمن نیز ثابت کرده که حتی بویی از انسانیت به ارث نبرده و‌‌ همان حادثه‌ای که در میدان ژاله تهران در سال ۱۳۵۷ اتفاق افتاد، جنایتکاران صهیونیست ۴۰ روز پیش در غزه تکرار کردند.

سردار نقدی با اشاره به اینکه همانطور که در زمان انقلاب، اربعین هر قیام مبدا قیام دیگری بود امروز نیز چهلم کودکان شهید غزه مبدا قیام برای مقابله با استکبار جهانی است، تصریح کرد: خون شهدای ۱۷ شهریور حجت را بر همه تمام کرد که برای مقابله با ظالم باید از همه چیز حتی جان نیز گذشت و‌‌ همان طور که حادثه ۱۷ شهریور در تاریخ ثبت و ضبط شد، خون کودکان بی‌پناه غزه نیز باید در تاریخ ثبت شود.

رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه هدف ما زنده نگه داشتن مقاومت مردم در غزه است خاطرنشان کرد: ما نباید امروز بگذاریم تا بی‌تفاوتیمان نسبت به جنایتهای غزه در تاریخ ثبت شود و باید این نکته را نیز بدانیم که تا هنگامی که انتقام خون این شهدا را نگیریم از پای نخواهیم نشست.


وی در پایان به اجرایی کردن شعار «مرگ بر اسرائیل» نیز اشاره کرد و گفت: وظیفه ما این است که از مظلوم دفاع کنیم و امروز تکلیف همه امت اسلام و پیروان ولایت است که نگذارند خون کودکان مظلوم غزه پایمال شود.

کد N491881