۰
نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان:

بسیج سازندگی پرچمدار اقتصاد مقاومتی است

  • ۴بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

مولوی سلامی اظهار داشت: بسیج سازندگی پرچمدار اقتصاد مقاومتی است که برگرفته از نام گذاری امسال توسط مقام معظم رهبری با عنوان «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» است.

مولوی نذیر احمدسلامی، نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان این مطلب اظهار کرد: اقتصاد مقاومتی که در حاضر بسیج سازندگی پرچمدار آن است، برگرفته از نام گذاری امسال توسط مقام معظم رهبری با عنوان « اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» است.

وی در ادامه افزود: باید در زمینه اقتصادی با اصول اقتصاد مقاومتی به جلو حرکت کنیم، یعنی سعی کنیم تولیدات داخلی را افزایش دهیم و واردات کالاهای مشابه ساخت داخل را از کشورهای دیگر به حداقل برسانیم و تا بتوانیم در مقابل تحریم های که ظالمانه بر کشور ما تحمیل شده است، ایستادگی کنیم.

نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد: اگر اقتصاد کشور به صورت اقتصاد مقاومتی شکل بگیرد و ما نیازی به واردات کالاها از خارج از کشور نداشته باشیم، می توانیم روی پاهای خود بایستیم و در مقابل دشمنان ایستادگی کنیم و در مجموع می توانیم برای دیگر کشورها در این مسیر به عنوان الگو عمل کنیم.

مولوی سلامی تصریح کرد: بسیج ستون فقرات نظام اسلامی محسوب می‌شود، در واقع بسیج حرکت و جهش مردمی است و در هر شرایط آماده برای دفاع و پیشرفت کشور در زمینه اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و ... است ، همچنین حرکت های جهادی بسیجیان در زمینه اردوهای جهادی و اقتصادی مقاومتی در مناطق مختلف کشور بسیار چشمگیر بوده است.

وی گفت: اگر همه بسیجیان در طول سال به این امر مهم توجه داشته باشند، به طور طبیعی به سمت سازندگی و اقتصاد مقاومتی حرکت خواهیم کرد، البته باید به این نکته توجه کرد که اکثر مردم ایران اسلامی به نوعی در بسیج مشارکت دارند و اگر با برنامه ریزی این عزیزان در مسیر عمرانی و اقتصاد مقاومتی گام بردارند، شاهد شکوفایی کشور خواهیم بود.

نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: بسیج تا کنون فعالیتهای ارزنده ای در کشور انجام داده است و می تواند در مسیر اقتصاد مقاومتی با مجاهدت، رونق اقتصادی کشور را عینیت بخشد و تاریخ نشان داده است که بسیج سازندگی توان این کار مهم را دارد.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.