جریمه سنگین سربازان در امارات

امارات متحده

سربازان امارات در صورت ارتکاب جرم به جریمه‌های سنگین نقدی و حبس محکوم می‌شوند.

سربازان امارات در صورت ارتکاب جرم به جریمه‌های سنگین نقدی و حبس محکوم می‌شوند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، وزارت دفاع امارات در گزارشی اعلام کرد که سربازان در زمان خدمت اگر جرم یا خطایی مرتکب شوند با جریمه سنگین و حبس محکوم خواهند شد و فرد متخلف از یک ماه تا یک سال به حبس محکوم شده و یا به پرداخت جریمه نقدی از 10 هزار تا 50 هزار درهم محکوم می‌شوند.

براساس قوانین امارات، در زمان خدمت، سربازان باید از کشیدن سیگار خودداری کرده و استفاده از گوشی‌های دوربین دار ممنوع است.

هم چنین سربازان حق آوردن روزنامه، مجلات، فیلم و یا عکس، غذا و نوشیدنی به همراه خود ندارند.

به گزارش ایسنا، دولت امارات ماه گذشته قانون خدمت اجباری سربازی را تصویب کرد و براساس این قانون پسران 18 سال به بالا و زیر 30 سال باید خدمت سربازی را انجام دهند. هم‌چنین خدمت سربازی برای خانم‌ها اختیاری عنوان شده است.

مدت خدمت در امارات برای افرادی که مدرک آنها پایین تر از تحصیلات متوسطه است دو سال و برای افرادی که گواهی پایان دوره متوسطه یا بالاتر از آن را دارند 9 ماه خواهد بود. مدت سربازی برای زنان در هر شرایطی 9 ماه تعیین شده است.

بر اساس این دستور هدف از اجباری کردن خدمت سربازی عمل به قانون اساسی و دفاع از کشور اعلام شده است و سربازان وظیفه در نهادهای نظامی و امنیتی از جمله ارتش، وزارت کشور، سازمان امنیتی دولت و دیگر موسسات نظامی به خدمت مشغول خواهند شد.

انتهای پیام

کد N481750