سخنگوی جبهه متحد اعتدالگرایان ایران اسلامی خبر داد

تاسیس دفاتر استانی جبهه متحد اعتدالگرایان تا یک ماه آینده

سخنگوی جبهه متحد اعتدالگرایان ایران اسلامی از تاسیس دفاتر استانی این جبهه خبر داد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، غلامعلی عرب خدایی سخنگوی جبهه متحد اعتدالگرایان ایران اسلامی از تاسیس دفاتر استانی این جبهه خبر داد و اظهار کرد: شورای هماهنگی جبهه متحد اعتدالگرایان در استانهای سراسر کشور تا پایان مهرماه تشکیل خواهد شد. این شوراها وظیفه دارند کلیه فعالان سیاسی را حول محور اعتدال و حمایت از دولت تدبیر و امید در یک جبهه سازماندهی کنند.

رئیس ستاد انتخاباتی حزب اعتدال و توسعه در سال 92 با بیان اینکه از استانداران انتظار داریم روند تغییرات مدیران افراطی را که هنوز مانع از تحقق اهداف دولت تدبیر و امید هستند، به صورت انقلابی پیگیری کنند، افزود: خواسته و ناخواسته امروز کسانی در بدنه دستگاههای دولتی از گذشته حضور دارند که از استقرار نظام اعتدالی در کشور ناخشنودند و استمرار مدیریت اینگونه افراد آفت بزرگی در حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی است و باعث شادی دشمنان خارجی خواهد شد.

رئیس ستاد انتخابات جبهه متحد اعتدالگرایان ایران اسلامی همچنین گفت: برنامه های جبهه برای انتخابات مجلس، بعد از تشکیل شوراهای هماهنگی استانها در موعد مقرر اعلام خواهد شد اما آنچه حائز اهمیت است تبعیت از رهنمودهای مقام معظم رهبری و برائت از فتنه گران سیاسی و اقتصادی خواهد بود که در صدر گزینش های این جبهه مورد توجه قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام

کد N480732