وزیر جنگ رژیم صهیونیستی:

توانمندی اطلاعاتی مقاومت در حد یک کشور است

رژیم صهیونیستی,توانمندی اطلاعاتی مقاومت

تهران - ایرنا - پس از لغو سفر ˈموشه یعلونˈ وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به شهرک ˈنحال عوزˈ در جنوب سرزمین های اشغالی به دلیل ترس از موشک باران این منطقه توسط مقاومت فلسطین، این وزیر اسراییلی اذعان کرد که مقاومت بر اساس کار اطلاعاتی از این سفر آگاه شده است.

به گزارش سایت مفکره الاسلام، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی اذعان کرد که لغو سفرش به شهرک نحال عوز در مرز نوار غزه، علاوه بر اینکه چهره اش را خدشه دار کرده، یک هزینه سیاسی نیز برای او داشته است.

یعلون ادعا کرده که لغو سفر وی در حین جنگ غزه در پی آن صورت گرفت که بر اساس برخی اطلاعات، دستگاه اطلاعاتی مقاومت از این سفر مطلع شد و تصمیم گرفت تا همزمان با رسیدن یعلون، منطقه را با خمپاره و راکت هدف قرار دهد.

بنا بر اعلام مرکز رسانه ای فلسطین، پس از انتقادهای شدید از عملکرد وزیر جنگ رژیم صهیونیستی و نیز عملکرد ارتش این رژیم در جنگ غزه، یعلون بخش گسترده ای از مصاحبه خود با شبکه ده العبریه (2 شب پیش) را به دفاع از عملکردش اختصاص داد.

وی ادعا کرد که برای حفظ جان مردم شهرک نحال عوز از سفر به این منطقه خودداری کرده و حتی یکی از محافظان امنیتی وی پس از اقدام مقاومت در بمباران منطقه ای که قرار بود یعلون در آنجا با ساکنان نحال عوز دیدار کند، زخمی شده است.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی اذعان کرد که دستگاه اطلاعاتی مقاومت بر اساس کسب اطلاعات از این سفر آگاه شد و باید از این امر درس عبرت گرفت و به نظر می رسد که مقاومت فلسطین توانمندیهای اطلاعاتی شبیه به توانمندیهای یک کشور در اختیار دارد.

شبکه دو العبریه همچنین اعلام کرده است که بنا به کسب برخی اطلاعات، دستگاه امنیتی وابسته به مقاومت فلسطین، دستگاه های شنودی در اختیار دارد که می تواند مکالمات افسران اطلاعاتی صهیونیستی با جاسوس های خود در داخل نوار غزه را رهگیری کند.

خاورم/1275
کد N479755