گلایه نماینده بجنورد از بلاتکلیفی وضعیت بنیاد نخبگان خراسان شمالی

نماینده مردم بجنورد،گرمه ،جاجرم،مانه و سملقان و رازجرگلان در مجلس از بلاتکلیفی وضعیت بنیاد نخبگان خراسان شمالی گلایه کرد.

قاسم جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه خراسان شمالی اظهار کرد: با توجه به دیدار هفته گذشته با معاونت علمی و پژوهشی رییس جمهور، در جلسه از وضعیت بنیاد نخبگان استان و تعطیلی آن طی ماه‌های اخیر به شدت گلایه شد.

وی با بیان این که مقرر شد از سوی این معاونت هر چه سریعتر، شخصی به عنوان رییس بنیاد نخبگان خراسان شمالی شود، بیان کرد: تاکید بر این بود که طی هفته دولت ریاست جدید معرفی شود که این اتفاق هم محقق نشد.

جعفری با ذکر این که باید انتخاب ریاست بنیاد نخبگان در اسرع وقت انجام شود، یادآور شد: در دیدار اخیر از نبود یک نیروی تشکیلاتی برای پست ریاست بنیاد نخبگان خراسان شمالی به معاونت علمی و پژوهشی رییس جمهور گلایه کرده ام.

نماینده مردم بجنورد،گرمه ،جاجرم،مانه و سملقان و راز جرگلان در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به این که تعطیلی بنیاد نخبگان در استان امری زشت و ناپسند است، بنابراین این مسئله برای بازگشایی این نهاد علمی در استان مدام پیگیری می شود.

انتهای پیام

کد N477936