بیانیه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل به مناسبت پیروزی مقاومت

اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل سراسر کشور با صدور بیانیه‌ای پیروزی مقاومت و ملت فلسطین را گرامی داشتند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

فان حزب الله هم الغالبون

باز هم وعده الهی در پیروزی خون بر شمشیر تحقق پیدا کرد. باز هم مقاومت ملت بزرگ و مسلمان فلسطین مظلوم درس ایثار و ایستادگی را به رخ نجس صهیونیسم و استکبار جهانی کشاند و بعد از جنگ های هشت،بیست و دو و سی و سه روزه لکه ی ننگ دیگری را در جنگ هفت هفته ای بر تارک این رژیم منفور و خونخوار و کودک کش به ثبت رساند.

امروز برادرانمان در آن سوی امت واحده اسلامی با ایستادگی و شهامت، و کمک سایر اضلاع جبهه مقاومت خصوصا ایران اسلامی و حزب الله لبنان،و در میان بهت و حیرت رسانه های غربی و سکوت مرموزانه ی سازمان های به اصطلاح بشردوستانه، و در میان خیانت بزرگ کشورهای مرتجع عرب، برگ زرین دیگری را در کارنامه پرافتخار جبهه مقاومت به ثبت رساند، و باز یادآور آیه شریفه وَلَیَنصُرَنَّ اللَّهُ مَن یَنصُرُهُ گردید. ما نیز از این پیروزی بزرگ را به ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله خامنه‌ای مد ظله العالی و به جبهه مقاومت و ملت غیور فلسطین تبریک می گوییم.

ای برادران مسلمان! امروز شما همان درس ایستادگی و مقاومت را که معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران، بزرگ معلم آن بود، به همه دولت های ذلیل اسلامی آموختید. و دوباره آموختید که ایستادگی و مقاومت تنها راه مبارزه با زیاده خواهی های رژیم غاصب صهیونیست و حامی شیطانی اش آمریکای جنایتکار می باشد. امروز شما به حکام فاسد سعودی که با صهیونیست ها و آمریکا برای از بین بردن فلسطین هم قسم شده اند، درس عزت و انسانیت دادید " که اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید ".

برادران و خواهران فلسطینی! امروز سوریه نیز همچون شما تاوان ایستادگی دربرابر زیاده خواهی مستکبران را می‌پردازد. اگر سعودی ها و قطری ها و ترکیه ای ها و صهیونیستها و غربی ها و تکفیری ها از تمام توان خود برای براندازی دولت قانونی سوریه، و کشتار مردم مظلوم آن بهره میگیرند ، علتی ندارد بجز حضور سوریه در جبهه مقاومت و دفاع از آزادگی ملت سوریه و زیر بار خفت خدمت به ظالمان نرفتن.

اما ای مردم بزرگ فلسطین؛ مبارزه هنوز پایان نیافته است! برهمگان واضح است که دیری نخواهد گذشت تا سگ هار صهیونیستی دوباره به ممالک اسلامی حمله ور خواهد شد. پس راه چاره چیست؟! راه چاره تنها همانی است که مبدع روز قدس، حضرت امام خمینی(ره) به همه کشورها و دولت های اسلامی پیشنهاد کردند. اسرائیل، این غده سرطانی باید از صحنه روزگار محو شود و این اتفاق رخ نخواهد مگر از طریق تجهیز هرچه بیشتر غزه مظلوم، و کرانه غربی همچون غزه.

اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه های سراسر کشور، از قوای مسلح جمهوری اسلامی ایران، و سایر دولت های آزاد جهان می‌خواهد تا با تمام توان به تجهیز غزه و کرانه غربی اهتمام ورزند، به امید آنکه ان‌شاءالله خاورمیانه ای جدید شکل بگیرد و آن "خاورمیانه عاری از صهیونیسم" باشد.

ما همچنین اعلام می‌کنیم معتقد به تعامل با تمام جهانیان، باستثنای آمریکای جنایتکار و اسرائیل خونخوار، و زنده نگهداشتن شعار "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسراییل" هستیم.

وَمَکَروا وَمَکَرَ اللَّهُ ۖ وَاللَّهُ خَیرُ الماکِرین

باشد که ظهور امام زمانمان برای برچیدن دست زیاده خواهان و تحقق عدالت جهانی نزدیک گردد...

أَلَیسَ الصُّبْحُ بِقَرِیبٍ...؟

انتها پیام

کد N473184