استاندار تهران: طوری عمل کرده‌ایم که شائبه سیاسی نداشته باشیم/ رشد اقتصادی به ۲۰ درصد می‌رسد

فارس نوشت:

استاندار تهران گفت: رشد اقتصادی در کشور کلید خورده و پیش بینی شده که به ۲۰ درصد برسد.

سیدحسین هاشمی در این نشست با بیان اینکه با همه چالش‌هایی که رو به رو هستیم امیدواریم در مسیر هماهنگی و همدلی قرار بگیریم گفت: ‌مقام معظم رهبری از روند فعلی رضایت دارند و ما هم وظیفه داریم با کمک هم کشور را بسازیم.

وی با بیان اینکه در میان مدیران استان تهران افراد جناحی وجود ندارند گفت:‌ استانداری تهران در را به روی همه جناح‌ها گشوده و تا امروز به گونه‌ای عمل کردیم که شائبه سیاسی نداشته باشیم.

هاشمی معدل مدیران استان در حوزه مدیریت را خوب ارزیابی کرد و گفت:‌ لازم است معدل فعلی بهتر شود و باید تلاش کنیم تا به سمت توسعه پایدار حرکت کنیم.

استاندار تهران گفت:‌ درآمد نفتی کشور به ۶۹ میلیارد دلار کاهش یافته و با وجود این کاهش، دولت تدبیر و امید توانسته با مدیریت صحیح، چرخ کشور را به درستی به حرکت درآورد.

هاشمی با بیان اینکه مشکلات سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و بین المللی بر سر راه دولت تدبیر و امید بیش از سایر دولت‌های گذشته بوده است، افزود: باید دید که چه شده است که با وجود این مشکلات و ناملایمات موجود، روند کشور به گونه‌ای هدایت شده که آرامش نسبی حاکم شده است.

وی با اشاره به کاهش روند فزاینده تورم و نوسانات ایجاد شده در بازار ارز طی سنوات گذشته ادامه داد: رشد اقتصادی در کشور کلید خورده و پیش بینی شده که به ۲۰ درصد برسد.

وی با ابراز امیدواری از تداوم روندی که اکنون بر کشور حاکم است، تاکید کرد: باید در مسیری قرار بگیریم که با همدلی و هماهنگی مدیران کشور بتوانیم به جایگاه شایسته دست بیابیم.

 

23503

کد N465333