نکاتی درباره قالیچه جنجالی: یقه دولت خاتمی را بگیرید نه احمدی نژاد!

محمود احمدی‌ نژاد, دولت دهم, دولت اصلاحات سید محمد خاتمی

گزارش روزنامه شرق از فرشی که بدون اطلاع تولید کننده آن به بان کی مون هدیه شده بود به سوژه جدیدی علیه دولت احمدی نژاد تبدیل شده است.

چند کاربر خبرآنلاین با اشاره به بخشی از اظهارات تولید کننده فرش، دولت احمدی نژاد را مقصر نمی داند و می گویند باید سراغ اهمالی که در دوره خاتمی شده است رفت.  احمدی نژاد قالی امانتی یک زن60ساله را به دبیرکل سازمان ملل هدیه داده بود

کاربری به نام «عباس» که نظرش ساعت 09:05 ثبت شده نوشته است:« فرش در سال 1380 به مرکز ملی فرش برده شده یعنی 4 سال هم در دوره جناب خاتمی خاک خورده بوده و هیچ توجهی بهش نشده بود.»
کاربری بدون نام که ساعت 10:34 نظرش را برای خبرآنلاین ارسال کرده نوشته است:« راستی یک بار متن خبر رو بخوانید این فرش سال ۸۰ یعنی دور دوم خاتمی جهت دریافت تسهیلات داده شده است احمدی نژاد سال ۸۴ رییس جمهور شده یعنی دولت خاتمی ۴ سال تمام به این پیرزن ۶۰ ساله ادعایی روزنامه شرق هیچ وقعی ننهاده است حالا سال ۹۰ ریاست جمهوری هدیه ای را می خواسته که سازمان فرش این هدیه را به ریاست جمهوری داده است خوب می خواستید احمدی نژاد برود و ببیند سال ۸۰ چرا دولت قبلی توجهی به موضوع نکرده است؟؟ این آبروریزی برای دولت ژنرالهاست نه احمدی نژاد.»

کد N464761