۰

تظاهرات مسیحیان و مسلمانان اردن علیه داعش و رژیم صهیونیستی

  • ۳بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

شمار زیادی از مسیحیان و مسلمانان اردنی با برگزاری تظاهراتی یکپارچه‌ جنایت‌های داعش علیه مسیحیان در عراق و حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه را محکوم کردند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از شبکه‌ی خبری العربیه، مسلمانان و مسیحیان اردن با برگزاری تظاهرات یکپارچه‌ای در امان جنایت‌های گروه داعش علیه مسیحیان عراق و همچنین حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه را محکوم کرده و خواهان توقف این حملات شدند.

شرکت‌کنندگان در این تظاهرات که با عنوان "مسلمانان و مسیحیان در کنار هم هستند" مخالفت خود را با کشته شدن مسیحیان عراقی و فلسطینی‌ها و ویران کردن مساجد و کلیساها اعلام کردند.

تجمع‌کنندگان ضمن در دست داشتن پلاکاردهایی خواهان یکپارچه شدن مسلمانان و مسیحیان علیه تروریسم و اقدامات تروریستی شدند و بر لزوم همزیستی میان مسلمانان و مسیحیان تاکید کردند.

در همین راستا حمدی مراد، پژوهشگر امور دینی اعلام کرد: این تظاهرات مشترک پیام روشنی به کسانی است که دست به اقدامات خشونت‌آمیز با نام دین علیه غیرنظامیان بی‌گناه در عراق و دیگر کشورها می‌زنند تا به اقدامات خود پایان دهند و ما به آن‌ها اعلام می‌کنیم که این مسئله در دین ما رد شده است.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.