آشنایی با موسسه تحقیقاتی وهابیت‌پژوهی با عنوان «دارالاعلام لمدرسة اهل‌البیت(ع)»

سیاسی

مؤسسه تحقیقاتی «دارالاعلام لمدرسة اهل‌البیت(ع)» با حمایت آیت‌الله مکارم‌شیرازی و با هدف شناخت فرقه وهابیت در جهان اسلام فعالیت می‌کند.

مؤسسه تحقیقاتی «دارالاعلام لمدرسة اهل‌البیت(ع)» با حمایت آیت‌الله مکارم‌شیرازی و با هدف شناخت فرقه وهابیت در جهان اسلام فعالیت می‌کند.

به گزارش خبرنگار دین و اندیشه خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، موسسه تحقیقاتی وهابیت‌پژوهی با عنوان «دارالاعلام لمدرسة اهل‌البیت(ع)»، وابسته به دفتر آیت‌الله مکارم شیرازی، در جهت ارائه مطالب عمومی و تخصصی در حوزه شناخت وهابیت و با هدف تبیین و روشنگری نقد فرقه وهابیت بصورت مستقل کار خود را از سال 1389 آغاز کرده است.

به گزارش ایسنا این موسسه تحقیقاتی، با تاسیس کتابخانه‌ای تخصصی و گردآوری آثار مربوط به فرقه وهابیت از سراسر جهان اسلام، به عنوان پایگاهی مرجع در زمینه وهابیت شناسی کار خود را از سال 89 در قم آغاز کرده است و هم اکنون با برگزاری دوره‌های مختلف وهابیت شناسی و حمایت از پژوهشگران حوزه وهابیت، به فعالیت می‌پردازد.

همچنین دو پایگاه مجازی با عناوین «دارالاعلام»و «الوهابیه» وابسته به این موسسه تحقیقاتی با کمک تعدادی از پژوهشگران این حوزه فعالیت خود را شروع کرده است و بانک اطلاعاتی جامعی را در تمامی حوزه‌های مربوط به وهابیت در قالب کتاب، مقاله، پایان نامه و... به دو زبان فارسی و عربی فراهم کرده است.

نشانی پایگاه اینترنتی دارالاعلام http://www.darolelam.ir/

و نشانی پایگاه اینترنتی الوهابیه http://alwahabiyah.com

انتهای پیام

کد N461886