بازجویی پلیس از اسطوره موسیقی انگلیس در ارتباط با اتهام تعرض جنسی

هنرمند موسیقی,تجاوز

لندن - ایرنا- سخنگوی ˈکلیف ریچارد ˈ اسطوره موسیقی پاپ انگلیس گفت که پلیس برکشایر جنوبی از این خواننده در ارتباط با اتهام تعرض جنسی وی، بازجویی کرده است.

به گزارش ایرنا، سخنگوی مذکور در بیانیه ای که شنبه شب انتشار یافت، افزود: کلیف ریچارد به صورت داوطلبانه با افسران پلیس ملاقات داشته و هنوز بازداشت و یا تفهیم اتهام نشده است.

پلیس انگلیس، این خواننده مشهور پاپ 73 ساله را به تعرض جنسی به یک پسر نوجوان 16 ساله در دهه 1980 میلادی متهم کرده است.

به دنبال اتهام یادشده، پلیس برکشایر انگلیس ماه گذشته یک ملک متعلق به ˈکلیف ریچاردˈ را در ارتباط با اتهام تعرض جنسی وی، مورد بازرسی قرار داد.

سخنگوی کلیف ریچارد همچنین ضمن دروغ خواندن اتهامات وارده به این خواننده انگلیسی گفت که وی با افسران پلیس برکشایر همکاری کامل داشته و به سووالات آنان پاسخ داده است .

کلیف ریچارد، خواننده مشهور پاپ پیشتر، اتهام های یاد شده را «کاملا بی اساس» خوانده است.

این خواننده انگلیسی در بیانیه ای عنوان کرده :ˈ اتهام های وارد شده کاملا دروغ است. من از گذشته تاکنون به این گونه اتهامات دروغین پاسخی نداده ام در حالی که این کار به منزله دادن اکسیژن بیشتر به آنها بوده است.ˈ

وی افزود: ˈپلیس بدون اطلاع ، آپارتمانم را در برکشایر مورد تجسس قرار داد و من بعد از پخش خبر آن در رسانه ها مطلع شدم اما بدون هیچ بحثی آماده همکاری کامل با پلیس در این زمینه هستم .ˈ

این خواننده انگلیسی که تاکنون بیش از یکصد آلبوم منتشر کرده است، در سال 1995 میلادی، لقب شوالیه را از ملکه انگلیس دریافت کرد.

اروپام ** 1** 1552 ** 1551
کد N461373