مشعل: جنگ اسرائیل علیه غزه یک هولوکاست واقعی است

ایسنا نوشت:

خالد مشعل تاکید کرد که مقاومت هرگز از آرمان‌های ملت فلسطین عقب نشینی نخواهد کرد و تا پیروزی نهایی به مبارزات خود ادامه می‌دهد.

به گزارش سایت خبری المصری الیوم، خالد مشعل، رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در یک مصاحبه عنوان داشت: بازگشت به مذاکرات غیرمستقیم با اسرائیل در گرو آن است که مقاومت مطمئن شود اسرائیل در برابر درخواست‌های فلسطینی‌ها تسلیم شده و در راس آن لغو محاصره نوار غزه قرار دارد.

وی در ادامه افزود: ما همچنان به درخواست‌های مقاومت پایبندیم و از آرمان‌های ملت فلسطین و در راس آن لغو محاصره نوار غزه هرگز عقب نشینی نخواهیم کرد.

مشعل تاکید کرد: مقاومت آمادگی آن را دارد تا پایان برای دفاع از خود و سرزمینش مبارزه کند.ملت فلسطین از صد سال قبل تا کنون مبارزه می‌کند و هیچ گاه خسته نشده است.

مشعل همچنین سخنان مسئولان اسرائیلی در خصوص نقض آتش بس از سوی جنبش حماس را رد کرد و عنوان داشت: اسرائیل به بهانه ربوده شدن یک سرباز آتش بس را نقض کرد اما بعدا مشخص شد که برای ترور رهبران مقاومت برنامه‌ریزی کرده است و در نهایت شکست خورد. ادعاهای اسرائیل در خصوص تلاش برای کودتا علیه تشکیلات خودگردان فلسطین از سوی حماس نیز کاملا دروغ است.

مشعل عنوان داشت: تلفات و خسارات نظامی وارد شده جنبش حماس محدود است. نتانیاهو قاتل کودکان فلسطینی است و جنگ اسرائیل علیه غزه یک هولوکاست واقعی به شمار می‌آید.

52261

کد N457791