۰

اظهار نظر یک نماینده درباره دفاع دیروز فرجی دانا در مجلس

  • ۱۱بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

ایسنا نوشت:

یک نماینده مجلس با تأکید بر این‌که «فرجی‌دانا در جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس عقلانی و منطقی از خود دفاع کرد» در عین حال تاکید کرد که دولت و مجلس باید تعامل خود را حفظ ‌کنند.

رحمت‌الله نوروزی ابراز امیدواری کرد که «دولت و مجلس در سایه ولایت بتوانند کار و برای بالندگی و رسیدن به مردم سالاری دینی تلاش کنند.»

او گفت: هر قدر وحدت و انسجام مسوولان در کشور بهتر باشد موفقیت بیشتری نصیب ما می‌شود، به خصوص در شرایطی که دشمن افراطی‌گری‌هایی مثل داعش و تکفیری‌ها را طراحی می‌کند و در داخل هم با مشکلاتی مثل رکود مواجه هستیم. در نتیجه هرقدر سه قوه همراه باشند نتایج بهتری خواهیم گرفت.

نماینده مردم علی‌آباد با اشاره به این‌که «سوال و استیضاح حق نمایندگان است و تشخیص آن‌ها این بود» ادامه داد: امیدواریم با عقلانیتی که مجلس و دولت دارند، اختلافی ایجاد نشود.

او ادامه داد: هر قدر بتوانیم به سمت فعالیت‌های علمی در دانشگاه‌ها برویم و از اقدامات سیاسی پرهیز کنیم به نفع کشوراست. در جلسه استیضاح هم آقای فرجی به زیبایی از خود دفاع و با عقلانیت صحبت کرد که جای تشکر دارد. ایشان با آرامش، سعه‌صدر و طمأنینه از خود دفاع کرد و به سوالات پاسخ داد و اهل افراط و تفریط نبود.

این نماینده مجلس فضای جلسه استیضاح را فضای مثبتی ارزیابی کرد.

 

45231

 

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.