حماس از شلیک راکت به فرودگاه «بن‌گوریون» خبر داد

تسنیم نوشت:

شاخه نظامی جنبش اسلامی فلسطین «حماس» تهدید کرد حملات راکتی بیشتری را علیه فرودگاه بین‌المللی «بن‌گوریون» نزدیک تل‌آویو انجام خواهد داد.
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از «رویترز»، «گردان‌های قسام» شاخه نظامی حماس تهدید کرد، فرودگاه بن‌گوریون در سرزمین‌های اشغالی را با حملات راکتی بیشتری هدف قرار خواهند داد.
شاخه نظامی حماس از شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی خواست از فرودگاه بن‌گوریون استفاده نکنند.
این در حالی است که جنبش حماس، روز سه‌شنبه اعلام کرد، بیش از 50 راکت به سرزمین‌های اشغالی شلیک کرده و یکی از آنها به فرودگاه بن‌گوریون اصابت کرده است.
گزارش‌هایی درباره حملات راکتی به اطراف فرودگاه بن‌گوریون منتشر نشده است اما رسانه‌های اسرائیلی اعلام کردند چند راکت به منطقه بزرگ تل‌آویو شلیک شده است.
همزمان ارتش رژیم صهیونیستی از همه اسرائیلی‌های مقیم شهرک‌های واقع در مسافت 80 کیلومتری نوار غزه خواسته است به دلیل حملات گروه‌های مقاومت فلسطین، به پناهگاه‌ها بروند.
براساس این گزارش، رژیم صهیونیستی، بعد از ظهر سه‌شنبه با ادعای شلیک 3 راکت از نوار غزه به سمت سرزمین‌های اشغالی، بمباران مناطق مختلف نوار غزه را از سرگرفته و تاکنون 11 فلسطینی را به شهادت رسانده است.
حماس نیز در بیانیه‌ای تهدید کرد این جنبش «تصمیم گرفته است با هدف قرار دادن فرودگاه بن‌گوریون، به این تجاوز اسرائیل پاسخ می‌دهد.»

5252

کد N455752