۰

آغاز چهارمین جلسه محاکمه مهدی هاشمی/ حاشیه های محاکمه یک آقازاده

  • ۴بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
قضایی

27/05/1393 09:20

به گزارش خبرنگار مهر، پس از سکوت خانواده هاشمی در 3 جلسه قبلی، واکنش وکلای مهدی هاشمی، خود متهم و فاطمه هاشمی قبل از چهارمین جلسه دادگاه خبرساز شد.

ساعت 9:45 دقیقه صبح دوشنبه امروز وحید ابوالمعالی و محمود علیزاده دو وکیل مهدی هاشمی خود را به محل حادثه رساندند.

محمود علیزاده در جمع خبرنگاران در خصوص اتهامات موکلش گفت: اتهامات مهدی هاشمی نه اقتصادی و نه امنیتی است، بلکه سیاسی است.

وی در خصوص اتهامات موکلش در پرونده استات ویل نیز گفت: در این زمینه اتهاماتی علیه موکلم وجود دارد که این اتهامات نیز سیاسی است و این اتهامات از سوی برخی نهادهای مسئول رد شده است.

علیزاده طباطبایی خاطرنشان کرد: امروز چهارمین جلسه محاکمه موکلم برگزار می شود و اولین جلسه به ریاست قاضی سراج و 2 جلسه دیگر به ریاست قاضی مقیسه برگزار شد.

در ادامه هوشنگ پوربابایی سومین وکیل مهدی هاشمی در محل دادگاه حاضر شد. وی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: من نمی توانم در مورد جزئیات دادگاه اظهارنظر کنم. رئیس شعبه جلسات دادگاه را غیرعلنی اعلام کرده است.

وی در خصوص اینکه دفاعیات متهم چند جلسه طول می کشد، گفت: این موضوع بستگی به نظر قاضی دارد.

مهدی هاشمی که پیش از این از دری دیگر وارد دادگاه می شد با یک دستگاه خودروی سمند و همراه فاطمه هاشمی خود را به محل برگزاری جلسه محاکمه رساندند. وی در برابر پرسش خبرنگاران سکوت کرد و خطاب به خبرنگار رسانه ملی گفت: شما دروغگو هستید.

فاطمه هاشمی نیز در جمع خبرنگاران مدعی شد در این پرونده انتقام پدر را از پسر می گیرند. وی نیز به خبرنگار واحد مرکزی خبر اجازه مصاحبه و تصویربرداری نداد.

ساعت 9 صبح جلسه دادگاه به ریاست قاضی مقیسه در شعبه 28 دادگاه انقلاب تهران آغاز شد.

 

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.