اعلام وصول سه سوال ملی نمایندگان از وزیران جهاد کشاورزی، اقتصاد و اطلاعات

هیات رییسه

تهران- ایرنا- سوال های ملی نمایندگان رشت، زنجان، سمنان، تهران و مشهد از وزیران جهاد کشاورزی، امور اقتصادی و دارایی و اطلاعات در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس اعلام وصول شد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، «مهرداد بذرپاش» عضو هیات رییسه مجلس در ادامه جلسه علنی امروز از اعلام وصول سوال ملی جبار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی از وزیر جهاد کشاورزی درباره علت عدم اجرای برنامه پنجم توسعه و حذف تشکیلات ضروری خبر داد.

وی افزود: سوال ملی محمدرضا خان محمدی، علیرضا خسروی و محمد اسماعیلی نمایندگان زنجان و سمنان از وزیر امور اقتصادی و دارایی درباره علت عدم شفافیت اخذ مطالبات و معوقات بانکی نیز اعلام وصول می شود.**سوال رسایی و کریمی قدوسی از وزیر اطلاعات درباره جلسه با یک حزب منحله

عضو هیات رییسه مجلس از دیگر موارد اعلام وصولی را

سوال ملی حمید رسایی و جواد کریمی قدوسی نمایندگان مردم تهران و مشهد در مجلس شورای اسلامی از وزیر اطلاعات درباره برگزاری جلسه با شورای مرکزی حزب منحله مشارکت بیان کرد.

بذرپاش همچنین از اعلام وصول دو طرح عادی در مجلس خبر داد و گفت: طرح عادی حمایت از تولید ملی در ایجاد بستر توسعه اقتصادی و نیل به اقتصاد مقاومتی و همچنین طرح استفساریه شمول یا عدم شمول مالیات و عوارض ارزش افزوده مناطق آزاد نیز تقدیم هیات رییسه مجلس شده که اعلام وصول می شود.

سیام**2021**ن.س**1336
کد N449361