پورمحمدی در جمع خبرنگاران:

همکاری بانک‌ها در مورد معوقات بانکی جدی‌تر شده است

سیاست داخلی

ما این قضیه از طریق وزارت بهداشت پیگیری می‌کنیم و از تولید محصولاتی که این روغن در آن‌ها به کار رفته است، جلوگیری شده و دولت با جدیت این موارد را پیگیری می‌کند.

وزیر دادگستری تاکید کرد: همکاری بانک‌ها و سازمان بازرسی در مورد معوقات بانکی جدی‌تر شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حجت السلام والمسلمین مصطفی پورمحمدی در حاشیه ختم پدر قاضی ناصر سراج در جمع خبرنگاران در خصوص آخرین وضعیت بدهکاران بانکی گفت: ما از طرق مختلف و قبل از اجرای مراحل قضایی این مسئله را پیگیری می‌کنیم.
وی بابیان اینکه باید میان معوقات بانکی تفکیک قائل شد،تصریح کرد: تولیدکنندگان هم معوقاتی دارند که این معوقات با سایر کسانی که معوقه دارند، متفاوت است و باید پرونده آنها را با سایر پرونده‌ها تفکیک کرد.
وزیر دادگستری ادامه داد: همکاری بانک‌ها و سازمان بازرسی در مورد معوقات بانکی جدی‌تر شده است.
پورمحمدی درباره مساله روغن پالم بیان کرد: ما این قضیه از طریق وزارت بهداشت پیگیری می‌کنیم و از تولید محصولاتی که این روغن در آن‌ها به کار رفته است، جلوگیری شده و دولت با جدیت این موارد را پیگیری می‌کند.
وی درباره آخرین وضعیت پرونده بابک زنجانی نیز ابراز داشت: این پرونده به صورت مرتب در حال پیگیری و گزارش‌گیری است. هر هفته یا دو هفته یکبار جلساتی در سطح سه قوه در این باره برگزار می‌شود و جلسه کارشناسان قضایی نیز به شکل مرتب پیگیری می‌شود و اگر سرنخی در داخل یا خارج چه به شکل قطعی و چه مشکوک باشد، مورد تعقیب قرار می‌گیرد.
وزیر دادگستری در پایان خاطرنشان کرد: اموال قابل فروش بابک زنجانی را برای فروش گذاشته‌ایم و در تلاشیم حق بیت‌المال برگردد.

 

کد N449249