رهامی به ایلنا خبرداد:

همایش بررسی عملکرد وزارت علوم با حضور دانشگاهیان و نمایندگان مجلس

سیاست داخلی

این همایش در دانشکده علوم دانشگاه تهران و در تالار شهید دهشور روز دوشنبه از ساعت 16 آغاز خواهد شد و عموم دانشگاهیان، اساتید، دانشجویان و کارشناسان دانشگاهی می‌توانند در این نشست حاضر شوند.

دبیرکل انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها از برگزاری همایشی برای ارزیابی از عملکرد وزیر علوم خبرداد.

محسن رهامی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با اشاره به در پیش بودن استیضاح فرجی‌دانا گفت:‌ جامعه دانشگاهی و نمایندگان مجلس برای ارزیابی از وزیر علوم همایشی را برای روز دوشنبه در نظر گرفته‌اند تا در آن به بررسی و عملکرد کارنامه وزات علوم در طول یک‌سال اخیر بپردازند.

این استاد حقوق دانشگاه تهران با بیان اینکه این همایش به همت انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها و انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران برگزار خواهد شد، اظهار کرد: در این همایش اساتید مجرب از دانشگاه تهران و سایر دانشگاه‌ها از جمله استاد دکتر محمد هاشمی و استاد دکتر گودرز افتخار جهرمی از دانشگاه شهید بهشتی، فعالان دانشجویی و برخی از نمایندگان مجلس به سخنرانی خواهند پرداخت.

دبیرکل انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها گفت: این همایش در دانشکده علوم دانشگاه تهران و در تالار شهید دهشور روز دوشنبه از ساعت 16 آغاز خواهد شد و عموم دانشگاهیان، اساتید، دانشجویان و کارشناسان دانشگاهی می‌توانند در این نشست حاضر شوند.

کد N448674