ادای احترام ظریف و سفیران ایران به مقام شامخ بنیانگذار انقلاب اسلامی

سیاست خارجی

وزیر و معاونان وزارت امورخارجه و سفرا و روسای نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران با حضور در حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران ، به مقام شامخ بلند امام راحل ادای احترام کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر، در چهارمین روز از سمینار سالانه روسای نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور ، وزیر و معاونان وزارت امورخارجه و سفرا و روسای نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران با حضور در حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران ، به مقام شامخ بلند امام راحل ادای احترام کردند.

محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه به همراه سفرا و روسای نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور و همچنین معاونان و جمعی از مدیران، روسای ادارات و کارکنان این وزارتخانه در این مراسم با نثار تاج گل و قرائت فاتحه برای روح ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و دوران هشت سال دفاع مقدس ، با آرمانهای والای رهبر کبیر انقلاب اسلامی و شهداء و رهبر معظم انقلاب تجدید میثاق کردند.

در ادامه این مراسم ظریف و روسای نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران نماز جماعت مغرب و عشاء را به امامت حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی یادگار حضرت امام و تولیت آستان مقدس حرم امام خمینی (ره) به جا آوردند.