دبیر کل حزب موتلفه:

انقلاب اسلامی هیچ گاه از تضارب فکری ضرر نخواهد کرد

سیاست داخلی

در موتلفه اسلامی نیز هیچگاه از تضارب آرا ضرر نکرده‌ایم، زیرا بنیه قوی ایدئولوژیک و مبانی فکری این حزب باعث شده هیچ انشعاب و انشقاقی در طول 50 سال فعالیت در این حزب ایجاد نشود.

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی گفت: انقلاب هیچگاه از تضارب فکری ضرر نخواهد کرد.

به گزارش ایلنا،‌ محمد نبی حبیبی که در جمع فعالان رسانه ای حزب موتلفه اسلامی سخن می گفت با تبریک روز خبرنگار و تاکید بر ضرورت و تقویت فعالیت های رسانه ای در جامعه اظهار داشت: رسانه های دشمن امروز به صورت متشکل به سراغ دنیای اسلام آمده اند و ضرورت دارد که رسانه های اسلامی با شناخت تکنیک ها و تاکتیک های رسانه های غربی با آنها مقابله کرد.

حبیبی تاکید کرد: دشمنان جمهوری اسلامی با به راه انداختن شبکه های مختلف در ماهواره اساس جامعه اسلامی را هدف قرار داده اند تا گسستگی و اختلاف در خانواده ها را ایجاد کنند که مسئولان فرهنگی کشور باید به صورت جدی با تقویت رسانه های کشور خط رسانه اسلامی را دنبال کنند.

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی همچنین با تاکید بر تقویت رسانه های این حزب در خصوص تضارب فکری در جامعه تصریح کرد: انقلاب اسلامی هیچ گاه از تضارب فکری ضرر نخواهد کرد زیرا بنیه انقلاب بسیار قوی است. در موتلفه اسلامی نیز هیچگاه از تضارب آرا ضرر نکرده‌ایم، زیرا بنیه قوی ایدئولوژیک و مبانی فکری این حزب باعث شده هیچ انشعاب و انشقاقی در طول 50 سال فعالیت در این حزب ایجاد نشود.

وی در ادامه با تاکید بر هماهنگی میان رسانه های اسلامی در مقابله با دشمنان نظام گفت: متاسفانه رسانه‌های ضد شیعی می‌گویند تفکر شیعه کارآمدی ندارد و رسانه‌های ما به عنوان یک حزب اسلامی باید در مقابل این تفکر صف آرایی کنند.

حبیبی تصریح کرد: رسانه باید امید آفرین باشد و در این راه محوریت رسانه اسلامی را نباید فراموش کنیم، زیرا دشمنان اصل اسلام را مورد هدف قرار داده‌اند.

کد N441090