تدوین بانک اطلاعات شخصیت‌های قرآنی کشور در سازمان دارالقرآن

قرآن کريم,سازمان دارالقران

سرپرست مدیریت ارتباطات سازمان دارالقرآن الکریم گفت: بانک جامع اطلاعات شخصیت‌های قرآنی کشور تا پایان شش ماهه اول امسال تهیه و آماده بهره‌برداری می‌شود.

سرپرست مدیریت ارتباطات سازمان دارالقرآن الکریم گفت: بانک جامع اطلاعات شخصیت‌های قرآنی کشور تا پایان شش ماهه اول امسال تهیه و آماده بهره‌برداری می‌شود.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، مسعود وادی‌پور در این رابطه بیان کرد: در راستای تعامل هرچه بهتر و بیشتر با جامعه قرآنی کشور و همچنین تسهیل در امر ارتباطات با آنان، سازمان دارالقرآن بانک جامع اطلاعات شخصیت‌های قرآنی را در 10 محور شامل: اساتید و پیشکسوتان، قاریان و حافظان بین‌المللی، قاریان توانمند، حافظان توانمند، مجریان قرآنی، سخنرانان قرآنی، گروه‌های تواشیح و مدیحه سرایی، فعالان قرآنی، مدرسان قرآنی و مسئولین قرآنی را به تفکیک 31 استان تهیه و آماده می‌کند.

سرپرست اداره ارتباطلات سازمان دارالقرآن الکریم اظهار کرد: تاکنون بالغ بر 18 استان اطلاعات شخصیت‌های قرآنی خود را به این سازمان ارسال کرده‌اند که شامل استان‌های: آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، البرز، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، سیستان و بلوچستان، قزوین، کردستان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویر احمد، گیلان، لرستان، مازندران، مرکزی، هرمزگان، همدان و یزد می‌باشد؛ که امیدواریم تا پایان شش ماهه اول سال جاری مابقی استان‌ها نیز اطلاعات را تکمیل و به سازمان ارسال نمایند. در این صورت نرم افزار جامع بانک اطلاعات شخصیت‌های قرآنی تکمیل و جهت بهره برداری آماده می‌شود.

وادی‌پور تاکید کرد: این اطلاعات قرار است اول هر سال بروز رسانی شود و قاریان و حافظان و دیگر عزیزانی که در 10 محور ذکر شده وارد فعالیت می‌شوند نیز در این بانک اطلاعات، اضافه گردند.

انتهای پیام

کد N440031