۰

تدوین بانک اطلاعات شخصیت‌های قرآنی کشور در سازمان دارالقرآن

  • ۴بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
قرآن کريم,سازمان دارالقران

سرپرست مدیریت ارتباطات سازمان دارالقرآن الکریم گفت: بانک جامع اطلاعات شخصیت‌های قرآنی کشور تا پایان شش ماهه اول امسال تهیه و آماده بهره‌برداری می‌شود.

سرپرست مدیریت ارتباطات سازمان دارالقرآن الکریم گفت: بانک جامع اطلاعات شخصیت‌های قرآنی کشور تا پایان شش ماهه اول امسال تهیه و آماده بهره‌برداری می‌شود.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، مسعود وادی‌پور در این رابطه بیان کرد: در راستای تعامل هرچه بهتر و بیشتر با جامعه قرآنی کشور و همچنین تسهیل در امر ارتباطات با آنان، سازمان دارالقرآن بانک جامع اطلاعات شخصیت‌های قرآنی را در 10 محور شامل: اساتید و پیشکسوتان، قاریان و حافظان بین‌المللی، قاریان توانمند، حافظان توانمند، مجریان قرآنی، سخنرانان قرآنی، گروه‌های تواشیح و مدیحه سرایی، فعالان قرآنی، مدرسان قرآنی و مسئولین قرآنی را به تفکیک 31 استان تهیه و آماده می‌کند.

سرپرست اداره ارتباطلات سازمان دارالقرآن الکریم اظهار کرد: تاکنون بالغ بر 18 استان اطلاعات شخصیت‌های قرآنی خود را به این سازمان ارسال کرده‌اند که شامل استان‌های: آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، البرز، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، سیستان و بلوچستان، قزوین، کردستان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویر احمد، گیلان، لرستان، مازندران، مرکزی، هرمزگان، همدان و یزد می‌باشد؛ که امیدواریم تا پایان شش ماهه اول سال جاری مابقی استان‌ها نیز اطلاعات را تکمیل و به سازمان ارسال نمایند. در این صورت نرم افزار جامع بانک اطلاعات شخصیت‌های قرآنی تکمیل و جهت بهره برداری آماده می‌شود.

وادی‌پور تاکید کرد: این اطلاعات قرار است اول هر سال بروز رسانی شود و قاریان و حافظان و دیگر عزیزانی که در 10 محور ذکر شده وارد فعالیت می‌شوند نیز در این بانک اطلاعات، اضافه گردند.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.