برنامه‌های جهانگیری برای هفته آینده

دولت

اسحاق جهانگیری علاوه بر تشکیل جلسات و انجام ملاقات های معمول در خصوص امور مربوط به دولت، عصر دوشنبه جلسه ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی را تشکیل خواهد داد تا با حضور نمایندگان سه قوه، به بررسی آخرین دستورات جلسه و گزارشات تدوین شده ازسوی دبیرخانه ستاد پرداخته شود.

معاون اول رییس جمهور سه‌شنبه هفته جاری در جلسه‌ای با حضور روسای فدراسیون‌های ورزشی کشور در محل وزارت ورزش و جوانان، ضمن اطلاع از اهم مشکلات و مسائل پیش‌روی ورزش، در جریان دغدغه‌های روسای فدراسیون ها و مدیران ورزشی کشور قرار می‌گیرد.

به گزارش ایلنا،‌ اسحاق جهانگیری در هفته‌ای که پیش روست، علاوه بر تشکیل جلسات و انجام ملاقات های معمول در خصوص امور مربوط به دولت، عصر دوشنبه جلسه ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی را تشکیل خواهد داد تا با حضور نمایندگان سه قوه، به بررسی آخرین دستورات جلسه و گزارشات تدوین شده ازسوی دبیرخانه ستاد پرداخته شود.

جهانگیری همچنین روز چهارشنبه با حضور در مرکز آموزش و پژوهش‌های بین المللی وزارت امور خارجه، در همایش سراسری روسای نمایندگی‌های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور که با موضوع اقتصاد مقاومتی برگزار می‌شود، شرکت و سخنرانی خواهد کرد.

کد N434328