واکنش همسر دانشمند شهید هسته ای به حذف عکس همسرش در یک مراسم

خانم منصوره کرمی همسر دانشمند هسته ای شهید، دکتر علیمحمدی در روزنامه اعتماد نوشت:

چند روز پيش يكي از دوستان با من تماس گرفت و گفت فلاني شنيدي كه در همايش دلواپسان عكس شهيد علي‌محمدي و شهيد رضايي نژاد را حذف كرده‌اند؟

حقيقتش اين است كه چند روزي است كه به فكر فرورفته‌ام كه آنها دلواپس چه هستند كه شهيد علي‌محمدي و شهيد رضايي‌نژاد دلواپس آن نيستند. آيا، آن روزهايي كه شهيد علي‌محمدي و شهيد رضايي‌نژاد نگران بودند اينها اصلا معني نگراني را مي‌دانستند چيست؟ آيا، آن روزها كه همسران ما به شهادت رسيدند، اين آقايان نگران شده بودند؟ و همايشي گذاشتند تا مسوولان را بيدار كنند تا بيشتر از دانشمندان كشورمان مراقبت كنند؟ آيا، آن روزها كه بين شهدا فرق مي‌گذاشتند و شهيد درجه يك، دو و سه درست مي‌كردند، اصلا نگران صدماتي كه به انقلاب، مردم و خانواده شهدا مي‌زدند، بودند؟ آيا از دل من و همسر شهيد رضايي‌نژاد با خبر بودند؟ كه حالا آنها نگران شده‌اند و ما بي‌خيال انقلاب.

شنيده‌ام بعضي از آقايان دلواپس معتقدند كه دولتمردان، رهبري نظام را تحت فشار قرار داده‌اند و براي همين هم رهبري هيچ صحبتي نمي‌كنند! خيلي تعجب كردم كه اين چه جور دلواپسي است كه شما به خود اجازه مي‌دهيد حتي اقتدار رهبري نظام را هم زير سوال ببريد. آيا فكر نمي‌كنيد ناخواسته در دام دشمن افتاده‌ايد و شايد اين راهي كه مي‌رويد شما را به ناكجاآباد ببرد؟ آيا، شما نمي‌دانيد تنها پشتوانه انقلاب وجود رهبري انقلاب و وحدت مردم است؟ اگر ما الان با اعتماد به نفس پشت ميز مذاكرات مي‌نشينيم به خاطر تصميمات درستي بوده است كه از رهبري نظام تا مسوولان نظام، از اول پيروزي انقلاب اسلامي، در زمان‌هاي مناسب گرفته‌اند.

17302

 

کد N426295