سردار جعفری اعلام کرد: سپاه آماده دفاع از مقاومت فلسطین است

تسنیم نوشت:

فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه سرانجام رژیم صهیونیستی در اثر اتحاد شیعه و سنی به زودی فرو خواهد پاشید و ما برای آن روز آماده‌ایم، از اعلام آمادگی سپاه برای دفاع از مقاومت در ابعاد مختلف خبر داد.
سرلشکر محمد علی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه جلسه قرارگاه حضرت نبی اکرم(ص) پیرامون حوادث غزه و ایستادگی مقاومت اسلامی فلسطین در برابر حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی گفت: نبرد غزه نشان داد قدرت مقاومت پایان ناپذیر و درونی شده و همچنان در حال توسعه است؛ پرتاب پرحجم موشک‌ها، ناکام سازی عملیات زمینی دشمن و افزایش آستانه تحمل فلسطینی‌ها، این تصاعد قدرت را تایید می‌کند.
سرلشکر جعفری با بیان اینکه "تا به امروز هر نمایش قدرتی در فلسطین که موجب ظهور و بروز شکست صهیونیست‌ها شده است، ریشه در حمایت‌های انقلاب اسلامی دارد"، گفت: ما آمادگی داریم در ابعاد مختلف از مقاومت فلسطین حمایت کنیم.
او گفت: ما برای دفاع از مسلمانان، شیعه و سنی نمی‌شناسیم و میدان وفاداری و فداکاری ما همه جهان اسلام و مظلومین عالم است.
فرمانده کل سپاه حوادث و فجایع غزه و عراق را محصول همزمان سیاست‌های آمریکا و صهیونیست‌ها دانست و گفت: سرانجام رژیم صهیونیستی در اثر اتحاد شیعه و سنی به زودی فرو خواهد پاشید و ما برای آن روز آماده‌ایم.

 

45231

 

کد N425503