بشار اسد: امروز بیش از هر زمان دیگری برای نبرد با تروریسم مصمیم

سوريه,تروريسم,بشار اسد

رئیس جمهوری سوریه با تاکید مجدد بر پیروزی در نبرد با تروریسم گفت: مبارزه ما با تروریسم جنگ بر سر وجود یا عدم وجود سوری‌ها و نبردی سرنوشت ساز است که نمی‌توان ازآن چشم پوشی کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) به نقل از پایگاه اینترنتی النشره، بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه در سخنانی به مناسبت شصت و نهمین سالروز تاسیس نیروهای مسلح سوریه گفت: ارتش سوریه از زمان تاسیس آن دژی محکم و نفوذ ناپذیر برای مردم کشور و همچنین حامی و مدافع حقوق، عزت و کرامت ملت در مقابل هر مهاجم یا متجاوز بوده است.

وی همچنین افزود: ارتش سوریه تا به امروز ثابت کرده است که اهل نگهداری از امانتی است که مردم شرافتمند این سرزمین در حمایت از امنیت، ثبات و تضمین زمان حال و آینده به آن واگذار کرده‌اند.

اسد خطاب به نیروهای نظامی کشورش افزود: گوارا باد بر شما اعتمادی که فرزندان این میهن به شما دارند و اینکه در صفی یکپارچه و در خندق دفاع از میهن در کنار شما ایستاده‌اند.

وی همچنین گفت: جنگ ما با تروریسم جنگی سرنوشت ساز است که نمی‌توان آنرا کوچک شمرد. ما امروز بیش از هر زمان دیگری مصمم به پایداری در مقابل طرح‌های فتنه انگیز و تجزیه طلب تروریست‌ها هستیم که سوریه و کشورهای منطقه را هدف قرار داده و تنها در راستای‌ خدمت به منافع دشمن صهیونیستی است. صهیونیست‌ها بیش از هر طرف دیگری از هرج و مرج و تروریسم جاری در منطقه سود می‌برند.

اسد با غیر قابل قبول خواندن سازش بر سر قضایای کلیدی در سوریه تاکید کرد از مطالبه حق ملت و دفاع از وطن عقب نشینی نمی‌کنیم هر چند که توطئه‌ها و سختی‌ها تشدید شوند. این سختی‌ها و توطئه‌ها تنها قدرت و توانایی ما را افزون‌تر می‌کنند.

انتهای پیام

کد N419210