تقی رهبر: اسرائیل تنها زبان زور را می‌فهمد

ايران,رژيم صهيونيستي,فلسطين,غزه,مقاومت

‌امام جمعه موقت اصفهان گفت: رژیم صهیونیستی تنها زبان زور را می‌فهمد پس حماس و نظامیان فلسطینی باید با تمام توان از غزه دفاع کنند.

‌امام جمعه موقت اصفهان گفت: رژیم صهیونیستی تنها زبان زور را می‌فهمد پس حماس و نظامیان فلسطینی باید با تمام توان از غزه دفاع کنند.

تقی رهبر در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه اصفهان درباره از سرگیری حملات رژیم صهیونیستی به غزه، اظهارکرد: در این‌که رژیم غاصب صهیونیستی به هیچ اصل انسانی و بین‌المللی پایبند نیست هیچ شکی نیست و از این رژیم کودک‌کُش انتظاری نیست که به آتش بس پایبند بماند. در یک کلام اسرائیل تنها زبان زور را می‌فهمد و این برهه از زمان، آزمایش بزرگی برای جهان اسلام است که مردم مظلوم فلسطین را حمایت کنند.

وی افزود: متاسفانه اکثر کشورهای عربی منطقه مزدوران آمریکا هستند و هرگز به مردم فلسطین کمک نخواهند کرد، پس تنها ملت ایران و تمام مردم آزاده جهان باقی می‌مانند که با تمام توان از ملت ستمدیده فلسطین و زنان و کودکان باریکه غزه حمایت کنند.

وی با بیان این‌که «در این شرایط تنها راه، مقاومت مردم غزه است»، گفت: 66 سال است که مردم فلسطین شاهد کشتار هموطنان خود هستند و مدعیان حقوق بشر دَم بر نمی‌آورند. همین مقاومت است که می‌تواند جلوی اسرائیل بایستد؛ همانگونه که در جنگ 33 روزه لبنان و 22 روزه غزه مشخص شد. اسرائیل داعش را برای کشتار مسلمانان در عراق مجهز کرد تا خود به راحتی در غزه جنایت کند. همه ما باید به آرمان بلند امام(ره) احترام بگذاریم و هرچه در توان داریم برای کمک به مردم فلسطین دریغ نکنیم.

انتهای پیام

کد N417377