حماس: سخنان تهدید آمیز نتانیاهو نشانه شکست او است

نتانیاهو,شکست

تهران - ایرنا- سامی ابو زهری سخنگوی جنبش حماس روز سه شنبه اعلام کرد سخنان تهدید آمیز بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی نشانه ضعف و شکست او در برابر مقاومت فلسطین است.

به گزارش روز سه شنبه پایگاه خبری لبنانی ˈالنشرهˈ سامی ابو زهری گفت: جنبش حماس، مقاومت و مردم فلسطین هیچ هراسی از تهدیدهای نتانیاهو ندارند زیرا این تهدیدها نشانه ناتوانی و ضعف رژیم صهیونیستی در برابر پایداری مقاومت و مردم فلسطین است.

سخنگوی جنبش حماس هشدار داد: رژیم صهیونیستی بهای سنگین جنایتهایش را علیه کودکان و شهروندان بی دفاع و مظلوم نوار غزه خواهد پرداخت.

بنیامین نتانیاهو شب گذشته اعلام کرد حملات ارتش به مناطق مختلف نوار غزه باید تشدید شود .

سامی ابو زهری در ادامه ادعاهای رژیم صهیونیستی درباره حضور مبارزان فلسطینی در بیمارستانها و مراکز غیر نظامی و استفاده از این مکانها برای شلیک موشکها به فلسطین اشغالی را تکذیب و تاکید کرد ادعاهای مسئولان رژیم صهیونیستی کاملا بی اساس است.

وی افزود: تل آویو این ادعاها را برای توجیه حملات وحشیانه خود به مراکز درمانی، بیمارستانها و کشتار بیماران مطرح می کند.

رژیم صهیونیستی از بامداد روز سه شنبه هفدهم تیرماه برابر با هشتم ژوئیه 2014 حملات هوایی علیه غزه را از سرگرفت و تا کنون بیش از یک هزار و یکصد نفر را به شهادت رساند و شش هزار و 500 نفر را زخمی کرد.

بهانه رژیم اشغالگر برای اغاز حملات علیه مردم بی پناه غزه کشته شدن سه نوجوان اسرائیلی بوده است. ماموران این رژیم در این راستا بیش از 400 فلسطینی را بازداشت کردند و پنج تن را نیز شهادت رساندند. نیروهای این رژیم پس از آن محمد ابوخضیر نوجوان فلسطینی را ربوده و پس از ضرب و شتم بسیار به شهادت رساندند.

نوار غزه 40 کیلومتر طول و 10 کیلومتر عرض دارد و در کنار دریای مدیترانه واقع است و با مصر و سرزمینهای اشغالی هم مرز است. در این منطقه یک میلیون و 700 هزار نفر زندگی می کنند.

گردانهای القسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین نیز در پاسخ به این حملات شهرهای مختلف سرزمینهای اشغالی ازجمله تل آویو را هدف حملات موشکی قرار داده و سبب کشته شدن دهها نفر از صهیونیستها شدند.

رسانام** 1453
کد N417369