امیر اسماعیلی خبر داد:

رونمایی از سامانه های جدید پدافندی در رژه 31 شهریور امسال

سیاست داخلی

امسال مراسم یادبود شهدای سوباشی به علت نزدیک بودن به روز بزرگ قدس و همزمانی با ماه مبارک رمضان رنگ و بوی خاصی دارد و شهدای سایت راداری سوباشی ثابت کردند که شهادت در جمهوری اسلامی ایران از حسن انتخاب است و اتفاقی نیست.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) گفت: دستاوردهای جدید قرارگاه در حوزه سامانه های موشکی و راداری در رژه 31 شهریور امسال رونمایی خواهد شد.

به گزارش ایلنا، امیر فرزاد اسماعیلی در حاشیه مراسم بزرگداشت شهدای سایت راداری سوباشی گفت: پدافند هوایی همیشه هوشیار، بیدار و آماده است و انشاالله دستاوردهای جدید قرارگاه در حوزه سامانه های موشکی و راداری در رژه 31 شهریور امسال رونمایی خواهد شد.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) اظهار داشت: امسال مراسم یادبود شهدای سوباشی به علت نزدیک بودن به روز بزرگ قدس و همزمانی با ماه مبارک رمضان رنگ و بوی خاصی دارد و شهدای سایت راداری سوباشی ثابت کردند که شهادت در جمهوری اسلامی ایران از حسن انتخاب است و اتفاقی نیست.

امیر اسماعیلی در پایان افزود: امروز بعداز 35 سال از انقلاب اسلامی پایداری و استقامت مردم در برابر ظالم زورگو بسیار پر رنگ است و همه دیدند که روز قدس جوانانی که انقلاب و حضرت امام (ره)را ندیده بودند در راهپیمایی این روز شرکت کردند و از مردم بی دفاع غزه حمایت کردند.

کد N416247