گردان‌های قسام: تاکنون 91 نظامی اسرائیلی را کشته‌ایم

فلسطين,اسراييل,غزه

گردان‌های عزالدین قسام اعلام کرد که از زمان آغاز درگیری‌ها تاکنون 91 سرباز و افسر اسرائیلی را تنها در درگیری‌های مستقیم کشته است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از خبرگزاری آناتولی ترکیه، در بیانیه منتشر شده از سوی گردان‌های عزالدین قسام، شاخه نظامی جنبش حماس آمده است که از زمان آغاز حملات رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه در هفت ژوئیه تا کنون دست کم 91 افسر و سرباز اسرائیلی به دست نیروهای عزالدین قسام کشته شده‌اند.

در این بیانیه گفته شده است نیروهای قسام توانستند این تعداد افسر و سرباز را از گردان نخبه‌های گولانی ارتش اسرائیل در درگیری‌های مستقیم میان دو طرف بکشند.

در این بیانیه تاکید شده است: در جریان این درگیری‌ها صدها تن از افسران و سربازهای ارتش اسرائیل به صورت شدید و در سطوح متوسط مجروح شده‌اند. البته تعداد کشته شدگان از میان صفوف ارتش اسرائیل بیش از این تعداد است و آمار ارائه شده تنها تعداد کشته شدگانی است که نیروهای قسام در رویارویی‌های مستقیم خود با نیروهای ارتش اسرائیل آن‌ها را ارائه داده‌اند.

این در حالی است که ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرده که در جریان این درگیری‌ها تنها 43 سرباز و افسر در کنار سه غیرنظامی اسرائیلی کشته شده‌اند.

انتهای پیام

کد N416162