دیدار امیرعبداللهیان و دبیرکل حزب‌الله در بیروت

حسین امیر عبداللهیان، معاون آفریقا و عربی وزارت امور خارجه کشورمان در جریان سفرش به بیروت، با سیدحسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان دیدار کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در این دیدار که به همراه سفیر ایران در لبنان و تعدادی از دیپلمات‌های کشورمان انجام شد، طرفین در باره آخرین اوضاع لبنان و منطقه، حملات وحشیانه رژیم اشغالگر قدس به غزه و راه‌های کمک به مردم و مقاومت تبادل نظر کردند.

در همین حال، معاون عربی و آفریقای وزیر امور خارجه کشورمان در دیدار با مسئولان لبنانی با اشاره به آمادگی کامل مقاومت گفت: مقاومت فلسطین تا کنون فقط سه درصد توان موشکی و تسلیحاتی خود را استفاده کرده است.

به گزارش العالم، وی در راستای تلاش برای توقف تجاوز رژیم صهیونیستی به باریکه غزه، در بیروت با تعدادی از مسئولان لبنان دیدار کرد.

حسین امیر عبداللهیان در کنفرانسی خبری اعلام کرد: مقاومت فلسطین در بهترین مرحله توانمندی و انسجام خود قرار دارد و ما با صدایی بلند اعلام می‌کنیم که مقاومت فلسطین تاکنون فقط سه درصد از امکانات موشکی و تسلیحاتی خود در مبارزه قهرمانانه‌اش با رژیم اشغالگر صهیونیستی استفاده کرده است.

وی افزود: ایران کمک‌های غذایی و پزشکی را برای ارسال به غزه آماده کرده و منتظر موافقت دولت مصر است.

انتهای پیام

کد N415443