مقابل دفتر سازمان ملل در تهران انجام می‌شود:

اعتراض جامعه مدنی ایران علیه جنایات اسرائیل: فردا ساعت ۱۱

سیاست داخلی

«تشکل‌های مردم نهاد، همچون جمعیت دفاع از کودکان کار و خیابان، انجمن حمایت از حقوق کودک، انجمت حامیان کودکان کار، کانون کوشا، انجمن کیانا و... حضور خود را در این تجمع اعلام کرده‌اند.»

روابط عمومی شبکه یاری کودکان کار و خیابان از برگزاری تجمع اعتراض آمیز مردمی علیه جنایات اسرائیل و کشتار غیر نظامیان در نوار غزه در روز دوشنبه (۶ مرداد ماه) ساعت ۱۱ صبح روبروی دفتر سازمان ملل در تهران خبر داد.

«شهین حسینی» مسئول روابط عمومی شبکه یاری کودکان کار خیابان در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا از دریافت مجوز از استانداری تهران برای برگزاری تجمع اعتراض آمیز علیه کشتار و خشونت در نوار غزه خبر داد و افزود: از جامعه مدنی ایران دعوت می‌کنیم که برای اعتراض به کشتار مردم به ویژه کودکان و زنان و در خواست آتش بس، در این تجمع شرکت کنند.
لازم به ذکر است که تاکنون تشکل‌های مردم نهاد، همچون جمعیت دفاع از کودکان کار و خیابان، انجمن حمایت از حقوق کودک، انجمت حامیان کودکان کار، کانون کوشا، انجمن کیانا، انجمن حمایت از زنان و کودکان پناهنده، انجمن یاری از کودکان در معرض خطر، انجمن دوستدار کودکان پویش، موسسه رویش، موسسه شک. فایی استعداد‌های کودکان، موسسه تاک سرزمین من، انجمن پویش، موسسه فرهنگی آورده گیل، خانه مهر کودکان حضور خود را در این تجمع اعلام کرده‌اند.

آدرس پستی دفتر سازمان ملل در تهران «دروس، بلوار شهرزاد، پلاک 39» است. علاقمندان به شرکت در این تجمع مردمی همچنین می‌توانند از طریق «خیابان شریعتی، پشت حسینیه ارشاد، خیابان قبا، بلوار شهرزاد»، خود را به دفتر سازمان ملل برسانند.

کد N414561