در دیدار با رمضان عبدالله

امیرعبداللهیان: قدرت مقاومت محاسبات دشمن را به هم ریخته است

حسين اميرعبداللهيان,معاون عربي و آفريقاي وزارت امور خارجه,غزه

معاون وزیر امورخارجه کشورمان بر حمایت قاطع ایران از مقاومت و ملت مظلوم فلسطین تاکید کرد و گفت: قدرت مقاومت و ایستادگی مردم غزه کل معادلات و محاسبات دشمن را به هم ریخته است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حسین امیرعبداللهیان، معاون عربی و آفریقای وزرات امور خارجه که به منظور گفت‌وگو درباره تحولات منطقه به خصوص تهاجم رژیم صهیونیستی به نوار غزه به بیروت سفر کرده است، با رمضان عبدالله، دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین دیدار و گفت‌وگو کرد.

امیرعبداللهیان در این دیدار با تجلیل از پایداری قهرمانانه ملت و مقاومت فلسطین در برابر اقدامات تجاوزکارانه رژیم صهونیستی علیه نوار غزه، بر حمایت قاطع ایران از مقاومت و ملت مظلوم فلسطین تاکید کرد.

وی اقدامات و تحرکات دیپلماتیک دولت ایران را در راستای جلوگیری از تجاوزات رژیم صهیونیستی و کمک و مساعدت به مردم بی دفاع فلسطین از جمله اعلام آمادگی برای ارسال کمک‌های غذایی و دارویی به مردم غزه از طریق مصر و انتقال مجروحان فلسطینی به ویژه زنان و کودکان برای مداوا در ایران تشریح کرد.

امیرعبداللهیان با اشاره به استیصال رژیم صهیونیستی در مقابل قدرت مقاومت و ایستادگی مردم غزه، تاکید کرد: قدرت مقاومت و ایستادگی مردم غزه کل معادلات و محاسبات دشمن را به هم ریخته است.

رمضان عبدالله نیز با تشریح آخرین وضعیت میدانی و سیاسی جنگ غزه،‌ تاکید کرد: به برکت خون‌های پاک شهدا و مقاومت قهرمانانه گروه‌های مقاومت و ملت فلسطین در برابر تهاجم رژیم صهیونیستی، پیروزی بزرگ دیگری برای فلسطین رقم خورده است.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی بر ادامه و ایستادگی تا تحقق کامل شروط مقاومت قبل از هرگونه آتش بس تاکید کرد.

وی در ادامه از حمایت‌های همه جانبه رهبری، رییس جمهور، ‌دولت و ملت بزرگ ایران از مساله فلسطین و مقاومت فلسطینی تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام

کد N414476