شمخانی در تماس تلفنی با رمضان عبدالله:

افکار عمومی بهترین قاضی برای محکومیت صهیونیست‌هاست

دولت

کشتار بی‌رحمانه مردم فلسطین توسط صهیونیست‌ها و ایستاگی مردم و گروه‌های مقاومت، بار دیگر اصلی‌ترین موضوع جهان اسلام را که خطر رو به تزاید رژیم صهیونیستی است در معرض نگاه مسلمانان جهان قرار داد و تلاش گروه‌های تروریستی سر سپرده رژیم صهیونیستی را برای ایجاد شکاف و دشمنی در جهان اسلام با شکست روبرو ساخت.

دبیر شورای عالی امنیت ملی در گفت‌وگوی تلفنی با رمضان عبدالله دبیر کل جهاد اسلامی فلسطین وجدان بیدار آزادی‌خواهان و افکار عمومی جهان را بهترین قاضی برای محکومیت کشتار بی‌رحمانه زنان و کودکان در غزه توسط صهیونیست‌ها دانست.

به گزارش ایلنا، علی شمخانی با تاکید بر حمایت همه جانبه مردم و دولت جمهوری اسلامی ایران از مردم فلسطین افزود: سرانجام این جنگ نیز پیروزی دیگری چون جنگ‌های 8 روزه و 22 روزه برای مبارزان فلسطینی و توسعه قدرت و اقتدار مقاومت خواهد بود.

شمخانی افزود: کشتار بی‌رحمانه مردم فلسطین توسط صهیونیست‌ها و ایستاگی مردم و گروه‌های مقاومت، بار دیگر اصلی‌ترین موضوع جهان اسلام را که خطر رو به تزاید رژیم صهیونیستی است در معرض نگاه مسلمانان جهان قرار داد و تلاش گروه‌های تروریستی سر سپرده رژیم صهیونیستی را برای ایجاد شکاف و دشمنی در جهان اسلام با شکست روبرو ساخت.

رمضان عبدالله دبیرکل جنبش جهاداسلامی نیز در این تماس تلفنی با اشاره به افزایش آمادگی نیروهای مقاومت برای مقابله با دشمن صهیونیستی، بر روحیه خوب و اطمینان رزمندگان و مردم از پیروزی نهایی تاکید کرد.

رمضان عبدالله همچنین با تشکر از حمایت های همه جانبه جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: رزمندگان مقاومت چون گذشته با اجرای عملیات گسترده، پاسخ قاطع و مقتدرانه‌ای به کشتار رژیم صهیونیستی در تمام سرزمین‌های اشغالی خواهد داد.

کد N414230